Wina gruzińskie

Subcategories

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Różowe wino o aromatach świeżych owoców i polnych kwiatów. W ustach przyjemnie rześkie, o subtelnym owocowym smaku, dobrej kwasowości umiejętnie zbalansowanej łagodną słodyczą i długim, czystym finiszu. Podawać do lekkich sałatek, przekąsek, deserów owocowych lub solo w letni dzień.

Availability: Out of stock

Półsłodkie czerwone gruzińskie wino o głębokich aromatach wiśni i czarnych śliwek. W ustach łagodne, krągłe i harmonijne, o przyjemnie owocowym, lekko słodkim smaku i długim, niebanalnym zakończeniu. Podawać do ciast czekoladowych, dojrzałych truskawek lub solo.

Availability: Out of stock
Półwytrawne gruzińskie białe wino. Charakteryzuje je delikatny kwiatowo-owocowy aromat z dotknięciem suszonych owoców i świeży, lekko złamany słodyczą smak. Podawać do sałatek owocowych, tarty z kiwi, ciast z jabłkami.
Availability: Out of stock

Białe, półwytrawne wino wytwarzane z winogron Rkatsiteli i Mtsvane uprawianych w okolicy Kartli w rejonie Kakheti. Jasno-słomkowa barwa, lekki smak i przyjemny świeży zapach. Polecamy do ryb, owoców morza i białych mięs.

Availability: Out of stock

Białe, półsłodkie wino wytwarzane z winogron Rkatsiteli uprawianych w rejonie Kakheti. Wino ma słomkową barwę, charakterystyczny aromat z nutami melona i harmonijny smak.
Polecamy do owoców, orzechów i deserów.

Old Gruzja Rkatsiteli

Cena 26,02 
Availability: Out of stock

Białe, wytrawne wino z kontrolowanej apelacji. Wytwarzane z winogron Rkatsiteli i Mtsvane uprawianych w szczególnym mikroklimacie okręgu Tsinandali w Kakheti. Barwa jasno-słomkowa, lekko owocowy bukiet i łagodny smak.
Polecamy do białego mięsa, grzybów i duszonych warzyw.

Old Gruzja Saperavi

Cena 28,46 
Availability: Out of stock

Czerwone, wytrawne wino „Saperavi” wytwarzane z winogron Saperavi i Tavkveri uprawianych w rejonie Kakheti. Wino o ciemno rubinowej barwie, charakteryzuje się wyraźnym, harmonijnym i długim smakiem. Polecamy to wino do smażonych potraw z wołowiny i wieprzowiny.

Produkt dodany do porównania