Subcategories

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Białe półwytrawne wino bułgarskie o bladozłotej barwie i aromatach dojrzałych jasnych owoców wzbogaconych o subtelne nuty przywodzące na myśl kwiaty polne. Na podniebieniu krągłe i świeże, dobrze zrównoważone, o przyjemnej, zabarwionej delikatną nutą słodyczy, końcówce. Podawać do ryb, owoców morza, makaronów z jasnymi sosami, pizzy i miękkich serów.

Availability: Out of stock
Czerwone półwytrawne wino bułgarskie o jasnorubinowej barwie i aromatach świeżych dojrzałych czereśni intrygująco przemieszanych z nutami żywicznymi. W ustach dość lekko zbudowane, o miękkiej taniczności, przyjemnie owocowym smaku i zabarwionym subtelną nutą słodyczy zakończeniu. Podawać do pizzy, makaronów, ptactwa, serów lub solo.


Availability: Out of stock
Białe półsłodkie wino bułgarskie o złotym kolorze z zielonkawymi przebłyskami. W nosie charakterystyczne dla muskatu aromaty kwiatowe, w dużej mierze różane, przemieszane z nutami przywodzącymi na myśl zielone jabłka. Na podniebieniu dosyć ekspresyjne, ładnie zharmonizowane, o przyjemnym, zabarwionym subtelną nutą słodyczy smaku i eleganckim zakończeniu. Podawać do dań kuchni azjatyckiej, lekkich dań wegetariańskich lub solo.
 

Availability: Out of stock

Czerwone półsłodkie wino bułgarskie o pięknej rubinowej barwie i wyrazistych aromatach dojrzałych ciemnych owoców. W ustach subtelnie zbudowane, o miękkich taninach i doskonale harmonizującym z wyczuwanymi w nosie aromatami, soczyście owocowym smaku. Podawać do deserów, tarty wiśniowej lub solo.


Availability: Out of stock

Czerwone bułgarskie wino wytrawne o głębokiej rubinowej barwie i bujnym bukiecie złożonym z aromatów czarnych porzeczek, czereśni i ciemnych śliwek subtelnie wzbogaconych o nuty kawy i czekolady. Na podniebieniu charakterne, ale doskonale zharmonizowane, o dobrze zintegrowanych taninach i kwasowości, wyrazistym, mocno owocowym smaku i długim zakończeniu, w którym przewijają się delikatne niuanse dębowe. Podawać do duszonych i pieczonych mięs oraz warzyw, dojrzewających serów.

Wino medalowe:
> GOLD Medal – Mundus Vini (Rocznik 2020)

Availability: Out of stock

Białe bułgarskie wino wytrawne o jasnozłotej barwie z zielonkawymi refleksami. W nosie bardzo ekspresyjne, z wielką hojnością roztaczające aromaty przywodzące na myśl owoce kiwi, marakuję i cytrusy. Na podniebieniu urzeka rześkością i równie wyrazistym jak nos, soczyście owocowym, smakiem. Podawać do ryb, owoców morza, drobiu, makaronów, dań wegetariańskich, zielonych oliwek, słodkiego melona lub solo.

Produkt dodany do porównania