Subcategories

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Czerwone hiszpańskie wino wytrawne o głębokiej rubinowej barwie z fiołkowymi przebłyskami. W nosie intensywne aromaty przywodzące na myśl wiosenne kwiaty oraz dojrzałe ciemne owoce. Na podniebieniu smakowite, przyjemnie krągłe i pięknie zharmonizowane.
Podawać do mięs i warzyw z grilla, tart warzywnych i serów.

La Miranda Secastilla...
  • -15,10 
  • Obecnie brak na stanie

La Miranda Secastilla Garnacha Blanca

Cena podstawowa 85,00  Cena 69,90  -15,10 
Availability: Out of stock

Białe hiszpańskie wino wytrawne o eleganckim bukiecie złożonym z aromatów jasnych owoców przemieszanych z nutami orzechów laskowych. Na podniebieniu delikatne w ataku, wyraźnie rześkie i czyste, o długim, pięknie złożonym zakończeniu. Całość stanowi znakomitą ekspresję siedliska.
Podawać do sałatek, ryb, potraw z ryżem, serów kozich lub jako aperitif.

Availability: Out of stock

Powstałe z owoców ponad 70-letnich winogradów czerwone wino stanowiące czystą ekspresję siedliska swego pochodzenia, położonego nieopodal Pirenejów. W nosie bardzo eleganckie, zachwyca bukietem złożonym z aromatów dojrzałych ciemnych owoców z domieszką nut czekoladowych. Na podniebieniu delikatne w ataku, pięknie się rozwija czarując soczystą owocowością, krągłością i równowagą.
Podawać do pieczonych mięs - wołowiny, jagnięciny i dziczyzny, gulaszy i dojrzewających serów.

Availability: Out of stock

Białe półwytrawne wino hiszpańskie o wyrazistym bukiecie złożonym z aromatów owoców egzotycznych przemieszanych z nutami kwiatowymi. Na podniebieniu fantastycznie ekspresyjne, przyjemnie krągłe i gładkie, o dobrej kwasowości i długim zakończeniu.
Podawać do wyraźnie przyprawionych dań kuchni egzotycznych, pasztetów, wyrobów wędzonych, tłustych serów lub jako aperitif.

Wino medalowe
> 90 punkty - Tim Atkin 2024 (rocznik 2020)

Produkt dodany do porównania