Filtruj według

Zawarość alkoholu

Zawarość alkoholu

Pojemność

Pojemność

Kraj

Kraj

Opakowanie

Opakowanie

Subcategories

Aktywne filtry

ABK6 Extra Single Estate

Cena 1 625,20 
Availability: Out of stock

Prestiżowy destylat o wyjątkowym charakterze, którego destylaty leżakują w beczkach 50 lat. Elegancka jasnobursztynowa barwa. Wyrafinowany nos, usta zbalansowane, gładkie, wzbogacone o miodowe i przyprawowe nuty.

ABK6 VS Pure Single

Cena 153,66 
Availability: Out of stock

Francuski koniak w oryginalnym pudełku. Koniaki ABK6 mogą poszczycić się mocą aromatycznych, świeżych zapachów i złożonymi smakami. Są przeznaczone dla osób poszukujących intensywnych i jednoznacznych odczuć, które odzwierciedlają naturalne smaki typowe dla produkcji we francuskich winnicach, położonych na słońcu i południowym wietrze.

ABK6 VSOP

Cena 195,04 
Availability: Out of stock

Francuski koniak w wersji VSOP, w oryginalnym pudełku. Koniaki ABK6 mogą poszczycić się mocą aromatycznych, świeżych zapachów i złożonymi smakami. Są przeznaczone dla osób poszukujących intensywnych i jednoznacznych odczuć, które odzwierciedlają naturalne smaki typowe dla produkcji we francuskich winnicach, położonych na słońcu i południowym wietrze.

Availability: Out of stock

Głęboki, intensywnie złocisty kolor. Zapach objawia niezwykłe bogactwo aromatów z suszonymi owocami i orzechami w roli głównej, a także zapachami lukrecji, charakterystyczne dla dojrzałych destylatów. Jego aromat rozwija się w kierunku przypraw i akcentów ciasta owocowego. Na podniebieniu jest gęsty i łagodny, z wyrazistym finiszem.

Courvoisier VS

Cena 134,15 
Availability: Out of stock

Courvoisier VS (Very Special) to połączenie przepysznych koniaków oferujących kompleksowe nuty owocowe, z wyjątkowym bogactwem i głębią. Jest to elegancki i harmonijny koniak z silnymi nutami świeżych owoców.

Availability: Out of stock

Courvoisier VS Artisan Double Oak to najmłodszy koniak rzemieślniczy należący do serii Artisan. Starzony jest początkowo w nowych beczkach z dębu Limousin, a następnie przelewany jest do starszych beczek, w których leżakuje minimum rok. Zachwyca smakiem świeżych kwiatów i nutami owocowymi.

Courvoisier VSOP

Cena 178,78 
Availability: Out of stock

Courvoisier VSOP to wymagający, elegancki i złożony koniak rozwija wyjątkowe aromaty jaśminu, brzoskwini, tostów oraz migdałów. Ten koniak jest znakomicie zbalansowany i subtelny.

Availability: Out of stock

Destylaty wykorzystane w procesie produkcji Courvoisier VSOP Artisan Triple Oak leżakowały początkowo w nowych beczkach dębowych, gdzie koniak nabiera owocowych nut. Kolejnym etapem jest dojrzewanie w tradycyjnych beczkach celem uzyskania większej złożoności aromatu, w fazie końcowej alkohol trafia do starych, drewnianych kadzi.

Davidoff XO Maestro

Cena 625,20 
Availability: Out of stock

Davidoff XO to wysokiej klasy koniak, wykonany przez ekspertów w swoim rzemiośle przy użyciu najlepszych starzonych trunków z regionu Cognac. W rezultacie powstał nowoczesny, elegancki koniak z charakterystycznymi nutami rodzynek i miodu, w zaskakująco śmiałym i nowoczesnym opakowaniu.

Deau Black Cognac

Cena 617,07 
Availability: Out of stock

Deau Black Cognac to cudownie elegancki koniak, wykonany wyłącznie z eaux-de-vie z regionów Grande Champagne i Petite Champagne. Najmłodszy eaux-de-vie w mieszance ma co najmniej 7 lat. Młody eaux-de-vie jest najpierw przechowywany w nowych dębowych beczkach, a następnie przenoszony do starych beczek, które wydzielają mniej garbników i gwarantują dymne, drzewne nuty. Jej nazwa pochodzi od koloru okularów używanych przez Cellar Mastera podczas wybierania destylatów na degustacji w ciemno.

Deau XO

Cena 487,72 
Availability: Out of stock

Koniak Deau XO to uczta dla wszystkich zmysłów. Od głębokiego bursztynowego odcienia, poprzez bogactwo aromatów w nosie, aż po złożoność i finezję podniebienia, jest to wyjątkowy, wspaniały Cognac. Wykonane z mieszanki eaux-de-vie zarówno z Petite Champagne, jak i Fins Bois, i leżakowane przez co najmniej 10 lat, stworzyły najwyższej jakości koniak, który ma wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Dupuy Luxus Tentation

Cena 284,47 
Availability: Out of stock

Znakomity koniak pochodzący w 100% z gron Ugni Blanc z regionów Grande i Petite Champagne oraz Fins Bois. Dojrzewał przez ponad 10 lat w beczkach z dębu francuskiego. Piękna bursztynowa barwa. Aromat tostowanego drewna, wanilii, bananów, suszonych owoców i bakalii (morele, daktyle i migdały) oraz orientalnych przypraw. W ustach bardzo dobra równowaga pomiędzy dębiną, a owocowością. Długi, bardzo aromatyczny finisz.

Dupuy VS Tentation

Cena 178,78 
Availability: Out of stock

Wiedza i doświadczenie 6 pokoleń rodu Dupuy zaprocentowało stworzeniem wyrafinowanej linii Tentation. Koniak ten wyprodukowany jest w 100% z Ugni Blanc i starzony w beczkach z francuskiego dębu. Jest to mieszanka, w której najmłodsza eau-de-vie ma 2, 5 roku, a najstarsza 10 lat.

Dupuy VSOP Tentation

Cena 235,69 
Availability: Out of stock

Znakomita kompozycja najlepszych eau- -de-vie z Petite Champagne i Fins Bois. 100% Ugni Blanc. Leżakowane w beczkach z francuskiego dębu Limousin od 5 do 7 lat. Barwa bursztynowa, a bukiet harmonijny i owocowy z nutami wanilii, przynoszący na myśl sad pod koniec lata, z bogactwem jabłek, moreli i innych owoców. W smaku gładki i jedwabisty.

Dupuy XO

Cena 365,04 
Availability: Out of stock

Kompozycja koniaków: Petite Champagne, Boderies i Fins Bois w 95% ze szczepu Ugni Blanc z dodatkiem Colombard i Folle Blanche. Dojrzewane w beczkach z dębu Limousin pomiędzy 12 a 15 lat. Piękna, ciemno bursztynowa barwa. Kombinacja aromatów i łagodności charakterystycznych dla długo dojrzewających koniaków. Przeważają nuty suszonych owoców, migdały, orzechy i daktyle z cudowną wanilią.

Produkt dodany do porównania