Wina australijskie

Subcategories

Aktywne filtry

Glaetzer Wallace

Cena 121,14 
Availability: Out of stock

Shirazowi zawdzięcza strukturę i ciało, a grenache miękką, żywą owocowość. W ustach aksamitnie taniczne, pełne owocu (śliwki) przemieszanego z przyprawami i nutami tytoniowymi (pudełko cygar). Wyraźny, długi posmak. Podawać do żeberek, grillowanych mięs lub solo.

Availability: Out of stock

Wino białe wytrawne z Australii z apelacji Eden Valley wyprodukowane ze szczepu chardonnay. Wino jest koloru jasnożółtego. Dominuje w nim aromat brzoskwiń z nutką soku ananasowego. Na podniebieniu intensywna brzoskwinia z charakterystycznym ananasem, miękkie, kremowe, średnie ciało.

Milton Park Shiraz

Cena 48,70 
Availability: Out of stock

Czerwone wino wytrawne z Australii z apelacji Eden Valley wyprodukowane ze szczepu shiraz. Wino w pierwszym kontakcie uderza aromatem jagód, po czym ujawnia nuty czekolady i pieprzu. Na podniebieniu zaś dużo śliwki połączonej z miękkimi i przestępnymi taninami. Długi finisz, w którym znowu dominuje śliwka, której towarzyszy lukrecja i pieprzny dąb.

Terra Barossa Cuvée

Cena 64,96 
Availability: Out of stock

Bogaty australijski kupaż z Doliny Barossa o intensywnym bukiecie pełnym aromatów dojrzałych owoców i czekolady subtelnie wzbogaconych o nuty kwiatowe. Usta dobrze zbudowane, pełne niuansów śliwkowych i przypraw oraz czarnych porzeczek, lukrecji i gorzkiej czekolady. Miękkie i słodkie taniny, długi owocowy posmak. Podawać do pieczeni, makaronów z sosami mięsnymi, zapiekanek, dojrzewających serów.

Terra Barossa Shiraz

Cena 64,96 
Availability: Out of stock

Klasyczny shiraz przepełniony aromatami słodkich jagód, śliwek i przypraw. Usta doskonale zharmonizowane z nosem, o miękkich taninach i długim, pełnym owocu posmaku. Podawać do wędlin, pieczonych mięs, makaronów z sosami mięsnymi, dojrzewających serów.

Produkt dodany do porównania