Subcategories

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Gold Cherry to likier wiśniowy, który smakuje zupełnie jak przed laty tradycyjna, domowa wiśniówka na spirytusie z pestkami. Doskonały owocowy smak i zapach dojrzałej polskiej wiśni a w oddali wyczuwalny aksamitny smak migdałów. Użycie prawdziwego soku wraz z wykorzystaniem naturalnego aromatu sprawia, że jego wyrazistość zachwyci niejednego smakosza likierów.

Dębowa Lipowa z Ula

Cena 170,65 
Availability: Out of stock

Wódka gatunkowa, wyprodukowana na bazie jednego z najlepszych polskich spirytusów i specjalnie uzdatnionej wody. Zastosowane naturalne dodatki sprawiają, że w wódce „Lipowa z ula” wyczuwalny jest posmak i zapach miodu, koniaku, wanilii i kwiatów lipy.

Availability: Out of stock

Apteczka Leśna w swym wnętrzu skrywa miniaturki poj. 0,05l w nowych buteleczkach i w ośmiu wyselekcjonowanych smakach:orzecha, czeremchy, śliwy, klasycznej Dębowej, miodu i koniaku, czarnej porzeczki, wiśni oraz kawy i migdałów.

Dębowa Polska Beczka 1l

Cena 223,58 
Availability: Out of stock

Wódka Dębowa ytwarzana jest zgodnie z tradycyjną polską recepturą z najwyższej jakości spirytusu zbożowego oraz krystalicznie czystej wody. Dąb to najprawdziwszy król polskich lasów, dlatego wódka DĘBOWA ma tak szlachetny smak. W każdej butelce umieszczony jest skrawek dębowego drzewa, który nadaje wódce ten niepowtarzalny aromat i kolor. Trunek powstaje na bazie spirytusu zbożowego najwyższej jakości, źródlanej wody oraz naturalnych ekstraktów roślinnych.

Dębowa Beczka to pięknie wykonana beczka z litego drewna przyozdobiona obręczami, z kranikiem i korkiem umożliwiającym jej uzupełnienie.

Availability: Out of stock

Jej aromat jest wyraźnie cytrusowy. Na pierwszym planie dominują orzeźwiające nuty świeżych cytryn by po chwili ustąpić bardziej delikatnej nucie goryczki ze skórki. Likier jest lekko mętny jednocześnie zachowuje klarowność. Najlepiej smakuje lekko schłodzony

Produkt dodany do porównania