Wina polskie

Subcategories

Aktywne filtry

Turnau Chardonnay

Cena 105,61 
Availability: Out of stock
Chardonnay w zapachu przypominające agrest i gruszkę, w smaku zaskakujące ananasowo-jabłkową nutą, popartą beczkowym aromatem. Podawać do drobiu, czerwonego mięsa, makaronów, serów.

Turnau Hibernal

Cena 85,37 
Availability: Out of stock
Białe, półsłodkie wino o intensywnych zapachach przypominających liście czarnej porzeczki, marakuję i pokrzywę. W smaku wyraziste, z przyjemną słodyczą i równoważącą ją kwasowością. Podawać do białego mięsa, serów, wędlin, ryb lub jako aperitif.

Turnau Pinot Noir

Cena 130,00 
Availability: Out of stock
Wino o czystych i bogatych aromatach; w pierwszym nosie subtelnie kawowe, potem pojawia się lukrecja i niuanse czekoladowe harmonijnie współgrające z tostowo-dymną obecnością beczki podkreślonej migdałem. W ustach szlachetne i eleganckie, łagodnie taniczne, o doskonałej kwasowości przywodzącej na myśl truskawki. Idealny wybór do kaczki lub tłustych ryb.

Skład: pinot noir

Turnau Riesling

Cena 105,61 
Availability: Out of stock
Szlachetny riesling o aromatach zielonego jabłka i cytrusów z delikatnymi nutami melona i jaśminu. Rześkie i chrupkie, z potencjałem na kilkuletni rozwój w butelce. Sprawdzi się do ryb, owoców morza oraz mięs.

Turnau Rondo Regent

Cena 81,22 
Availability: Out of stock
Pełne i stateczne czerwone wino wytrawne o aromatach dojrzałych ciemnych owoców. Usta dobrze zbudowane, o smaku wywołującym skojarzenia z czarnymi czereśniami, lekko pikantne, o wyraźnie zaznaczonej, ale jednak fachowo okiełznanej taniczności. Podawać do serów, wędlin, czerwonego mięsa, dziczyzny.

Skład: 50% rondo, 50% regent

Turnau Rose

Cena 64,96 
Availability: Out of stock
Orzeźwiające półwytrawne różowe wino o zapachu truskawki i melona. W ustach przyjemne i delikatne, o smaku wywołującym skojarzenia z czerwonymi porzeczkami i poziomkami. Podawać do białego mięsa, makaronów, wędlin, ryb lub jako aperitif.

Skład: 50% rondo, 50% regent

Turnau Seyval Blanc

Cena 85,37 
Availability: Out of stock
Wino z rodzimych winogron, o aromacie przywodzącym na myśl kwiaty, pomarańcze i mango. Pełne i kremowe w ustach, o solidnie zbudowanej, równoważącej słodycz chrupkiej kwasowości. Podawać do kuchni azjatyckiej, owoców morza, makaronów.

Turnau Solaris

Cena 81,22 
Availability: Out of stock
Aromatyczne wino o zapachu brzoskwiń, gruszki i miodu z nutką jaśminu. W smaku grejpfrutowo-miodowe. Podawać do białego mięsa, ryb, makaronów, serów.
Produkt dodany do porównania