Subcategories

Aktywne filtry

Bain's 15YO Single Grain

Cena 325,12 
Availability: Out of stock

Bain's Cape Mountain Whiskey to jedyna whisky na świecie wytwarzana w 100% ze skąpanych w słońcu południowoafrykańskich ziaren i przez pierwsze trzy lata dojrzewa w beczkach używanych wcześniej do bourbona, a następnie ponownie przetworzona w nowy zestaw beczek po bourbonie na dalszy okres dwóch lat. Następnie whisky spędziła dodatkowe 10 lat dojrzewając w starszym amerykańskim dębie, aby odkryć nową głębię i warstwy smaku.

Kolor: Ciemny bursztyn

Aromat: Miękkie nuty kwiatowe przeplatające się z aromatami przypraw, owoców tropikalnych, bananów i drewna tekowego.

Smak: Słodki aromat toffi, rodzynek i bochenków bananowych pokrywa usta złożonym, gładkim i delikatnie utrzymującym się smakiem.

Wykończenie: Wykończenie jest ciepłe i pikantne z niewiarygodnie gładkim i jedwabistym odczuciem w ustach.

Bain's 21YO Double Cask

Cena 621,95 
Availability: Out of stock

The Bain’s Cape Mountain Whisky 21-letnia Double Cask Finish to elegancka ekspresja najlepszej na świecie whisky zbożowej sezonowanej w beczkach po sherry.

Whisky rozpoczęła życie jako Bain’s Cape Mountain Whiskey i spędziła dodatkowe dziesięć lat w starszym amerykańskim dębie, po czym została przeniesiona do sezonowanych beczek po sherry Amontillado i Manzanilla na ostatnie sześć lat dojrzewania.

Do ostatecznej whisky wybrano tylko trzy beczki z każdej beczki po sherry, co ujawnia typowy dla sherry wpływ orzechów, suszonych owoców i utrzymujących się przypraw.

Availability: Out of stock

Wytrawne czerwone wino o mocnym, skoncentrowanym nosie pełnym aromatów wiśni, śliwek i czarnych porzeczek oraz akcentów tytoniowych, ziołowych i kakaowych przemieszanych z niuansami mineralnymi. Usta potężne, o doskonałej strukturze i harmonii, aksamitnych taninach oraz długim, pełnym akcentów waniliowych i czekoladowych, posmaku. Podawać do dziczyzny, pieczeni wołowej lub solo.

Availability: Out of stock

Intensywna rubinowa barwa z granatowymi refleksami. Aromaty skryte, lecz po dekantacji otwierają się, intensywnie przekazując zapach liści wiśni, czarnej porzeczki, przypraw i tytoniu. W ustach pełne, ciężkie, przepełnione ciemnymi owocami, beczką, cynamonem i wanilią. Podawać do steków, karkówki, dziczyzny, twardych serów, pasztetów.

Produkt dodany do porównania