Filtruj według

Zawarość alkoholu

Zawarość alkoholu

Opakowanie

Opakowanie

Subcategories

Aktywne filtry

Starka 18YO

Cena 487,72 
Availability: Out of stock

Starka 18 to najpopularniejsza okowita w ofercie. Jest przeznaczona dla odważnych, którzy cenią sobie wyjątkowy smak i bogaty aromat.

Starka 21YO

Cena 528,37 
Availability: Out of stock

Starka 21 to genialny wybór dla osób szukających alkoholu, którego proces tworzenia odbywa się z wyjątkową pieczołowitością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Specjalnie magazynowany przez 21 lat trunek nabiera cech, które charakterystyczne są tylko dla Starki.

Starka 25YO

Cena 812,20 
Availability: Out of stock

Wybór dla osób, które oczekują od alkoholu czegoś więcej. Czegoś, co sprawi, że poczują się naprawdę po królewsku. Przechowywana przez 25 lat w dębowych beczkach Starka, daje taką możliwość.

Starka 40YO
  • -251,00 
  • Obecnie brak na stanie

Starka 40YO

Cena podstawowa 2 398,37  Cena 2 147,37  -251,00 
Availability: Out of stock

Starka 40 years old została wytworzona na bazie destylatów żytnich, starzonych co najmniej przez 40 lat w dębowych beczkach. Szlachetny smak, wspaniały aromat, głęboka, złocisto bursztynowa barwa to wynik wyłącznie naturalnych przemian zachodzących w procesie dojrzewania w najlepszym mikroklimacie głębokich piwnic Szczecińskiej Fabryki Wódek. Każda z butelek jest ręcznie numerowana oraz opatrzona podpisem prezesa Szczecińskiej Fabryki Wódek. W pudełku zamieszczony jest certyfikat, który świadczy o 40-letnim leżakowaniu produktu.

Starka Banquet 30YO

Cena 1 300,00 
Availability: Out of stock

Szczecińska Fabryka Wódek "Starka" (dawny "Polmos" Szczecin) wprowadziła na rynek nowość - limitowaną Starkę w wersji Banquet 30 YO. Jest to Starka prosto z beczki, rozcieńczona tylko do mocy 50%, bez żadnych dodatków. Prezentowana wersja to pierwsza edycja limitowana wyprodukowana w 2016r.

Produkt dodany do porównania