Filtruj według

Zawarość alkoholu

Zawarość alkoholu

Opakowanie

Opakowanie

Subcategories

Aktywne filtry

Boulard VSOP

Cena 146,26 
Availability: Out of stock

Boulard Calvados jest produkowany od 1825 roku, kiedy to dom był pionierem w tworzeniu przepisów dotyczących produkcji Calvadosa, wprowadzając podwójną destylację. Destylaty pochodzą z różnych Pays d'Auge, które leżakują przez co najmniej cztery lata w dębowych beczkach.

Chateau du Breuil 12YO

Cena 203,17 
Availability: Out of stock

Calvados Pays d’Auge Contrôlée to mieszanka calvadosów, leżakowanych co najmniej 12 lat w dębowych beczkach Château du Breuil. Charakteryzuje się wyjątkową krągłością, dzięki której aromaty jabłka, drewna i migdałów wyrażają całą swoją intensywność w wyrafinowanej i złożonej mieszance. Bardzo dobrze zbalansowany Calvados, idealna harmonia między owocami a drewnem.

Availability: Out of stock

Destylat leżakuje w drewnianych beczkach przez okres dwóch lat. Jest to najmłodszy Calvados w ofercie znanego producenta Chateau de Breuil. Świeży, tonizujący, wyrafinowany, energiczny, bardzo owocowy, pozwala odkryć Calvados „Appellation Pays d’Auge Contrôlée”. Zawiera wszystkie zapachy Normandii. 

Availability: Out of stock

Wyjątkowa mieszanka calvadosów w wieku od 20 do 25 lat. Została wybrana spośród najszlachetniejszych i najstarszych Calvados z piwnic Château du Breuil. Swoim bursztynowym kolorem i siłą w taninach sprawia przyjemność płynącą z krągłych aromatów. Wytworny, pełen wdzięku i giętki Calvados. Dla koneserów i amatorów starych i wysokiej jakości alkoholi.

Availability: Out of stock

Calvados od cenionego producenta Château du Breuil, leżakuje w dębie przez 8 lat. To Calvados wszystkich miłych chwil, którymi można dzielić się z przyjaciółmi. Ten Calvados wyróżnia się najpierw kandyzowanym jabłkiem, potem wanilią, orzechami i miodem. W ustach łagodne, dobrze zaokrąglone i dobrze zbalansowane z nutami pieczonego jabłka i drzewnego. Ma długi finisz z nutą orzechową.

Chateau du Breuil VSOP

Cena 121,14 
Availability: Out of stock

Fantastyczny, młody Calvados od Chateau de Breuil. Świeży, toniczny, wyrafinowany, energiczny, owocowy, pozwala odkryć Calvados „Appellation Pays d’Auge Contrôlée”. Zawiera wszystkie zapachy Normandii. Posiada wyjątkową butelkę, której wzór zastrzeżony należy do firmy. Jego minimum cztery lata starzenia nadaje gładkości i krągłości VSOP Château du Breuil Calvados.

Availability: Out of stock

Jabłka są mieszane, miażdżone i prasowane. Sok jabłkowy jest poddawany fermentacji, aby uzyskać cydr do destylacji. Podwójną destylację przeprowadza się 6 miesięcy po zakończeniu fermentacji.  Starzenie: minimum dwa lata w prażonych 400l  dębowych beczkach, z których 50% jest nowych. Kupaż 80% słodko-gorzkich jabłek, 20% kwaśnych jabłek.

Availability: Out of stock

Jabłka są mieszane, miażdżone i prasowane. Sok jabłkowy jest poddawany fermentacji, aby uzyskać cydr do destylacji. Podwójną destylację przeprowadza się 6 miesięcy po zakończeniu fermentacji.  Starzenie: minimum dwa lata w prażonych 400l  dębowych beczkach, z których 25% jest nowych. Kupaż 80% słodko-gorzkich jabłek, 20% kwaśnych jabłek.

Louis Lauriston Fine

Cena 130,00 
Availability: Out of stock

Młody, niezwykle aromatyczny Calvados, leżakowany przez 2 lata w dębowych beczkach. Pełen owocowych aromatów, o intensywnym posmaku jabłek i gruszek. Może być serwowany „on the rocks”, lub jako dodatek do koktajli. Świetnie sprawdza się również w kuchni.

Louis Lauriston VSOP

Cena 234,96 
Availability: Out of stock

Mieszanka rocznikowych Calvadosów, leżakowanych ponad 5 lat w dębowych beczkach. W Nosie bogate i intensywne aromaty duszonych jabłek i gruszek z nutą dębiny, Usta wykończone eleganckim posmakiem wanilii. Miękki, długi i kompletny finisz.

Papidoux Fine

Cena 89,35 
Availability: Out of stock

Wyjątkowa francuska brandy, pochodząca z Normandii, produkowana według tradycyjnej receptury z wina jabłkowego zwanego cydrem. To bardzo aromatyczny trunek z wyczuwalnymi suszonymi owocami, miodem i niewielkim posmakiem dębu.

Papidoux VSOP

Cena 101,63 
Availability: Out of stock

Papidoux klasy VSOP to francuski calvados produkowany z wyselekcjonowanej odmiany jabłek. To bardzo aromatyczny trunek z wyczuwalnymi suszonymi owocami, miodem i niewielkim posmakiem dębu. Papidoux produkowany jest w Normandii, według tradycyjnej receptury i podobnie jak koniak poddawany jest dwukrotnej destylacji cydru.

Produkt dodany do porównania