Subcategories

Aktywne filtry

J.A. Baczewski Single Malt...
  • -20,00 
  • Obecnie brak na stanie

J.A. Baczewski Single Malt Whisky

Cena podstawowa 243,82  Cena 223,82  -20,00 
Availability: Out of stock

J.A. Baczewski Single Malt Whisky jest propozycją dla osób, które są już smakowo w świecie whisky, ale poszukują nowości, interesują się historią whisky, jej pochodzeniem, tradycją i różnorodnością.

NOTA DEGUSTACYJNA

Nos: wanilia, wiśnia w czekoladzie, dębina, czerwone wino, sucha pestka wiśni, gotowana kukurydza, mięta pieprzowa, kompot wiśniowy, pieprz, mleczna czekolada, marcepan, karmel, kandyzowana skórka z pomarańczy, gruszka w zalewie, kosz letnich owoców, wysuszony plaster pomarańczy, suszona żurawina.

Usta: gorzka czekolada, dębina, chilli, młody alkohol, laska wanilii, imbir, laska cynamonu, śliwka wędzona w gorzkiej czekoladzie

Finisz: krótki aromatycznie – gorzka czekolada, tytoń, imbir, zielony pieprz | średni – rozgrzewająco alkoholowy

J.A. Baczewski Whisky

Cena 65,03 
Availability: Out of stock

W okresie międzywojennym rodzinna firma Baczewskich słynęła z produkcji nie tylko wyśmienitych wódek i likierów. Nie każdy wie, że we lwowskim zakładzie, na podstawie sprawdzonych receptur, wytwarzano także rumy, giny, starki oraz SPECIAL POLISH WHISKY.

J. A Baczewski whisky powstaje według autorskiego przepisu blendowania – w wyniku kupażowania wielu rodzajów whisky, destylowanych ze słodu jęczmiennego oraz ziaren innych zbóż. Dojrzewanie w dębowych beczkach sprawia, ze zyskuje bursztynowy kolor i doskonale zbalansowany, delikatnie słodki smak.

Availability: Out of stock

Single Malt Barley Polish Whisky wytworzona wyłącznie z polskiego, słodowanego jęczmienia. Destylowana w małej partii, w jednej destylarni. Leżakowana minimum trzy lata w 250 litrowych beczkach z amerykańskiego dębu, w których dojrzewało wino sherry. Niefiltrowana na zimno oraz niedobarwiana w pełni zachowała smak i kolor z beczki. Bardzo rzadka i oryginalna Single Malt Barley Polish Whisky.

Availability: Out of stock

Single Malt Wheat Polish Whisky wytworzona wyłącznie z polskiej, słodowanej pszenicy. Destylowana w małej partii, w jednej destylarni. Leżakowana minimum trzy lata w 250 litrowych beczkach z amerykańskiego dębu, w których dojrzewało wino sherry. Niefiltrowana na zimno oraz niedobarwiana w pełni zachowała smak i kolor z beczki. Bardzo rzadka i oryginalna Single Malt Wheat Polish Whisky.

Wild Fields Single Malt Barley Polish Whisky
  • -20,00 
  • Obecnie brak na stanie

Wild Fields Single Malt Barley Polish Whisky

Cena podstawowa 174,80  Cena 154,80  -20,00 
Availability: Out of stock

Wild Fields Single Malt Malted Barley Single wytworzona jest w tradycyjny sposób. Nie jest filtrowana na zimno, dojrzewa w polskich dębowych beczkach, wyprodukowana została w jednej partii, w jednej destylarni, a głównym surowcem używanym przy produkcji jest tradycyjna odmiana polskiego jęczmienia. Whisky została rozlana na początku 2020 roku i uzyskanych zostało tylko 300 butelek.

Produkt dodany do porównania