Subcategories

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Single Malt Barley Polish Whisky wytworzona wyłącznie z polskiego, słodowanego jęczmienia. Destylowana w małej partii, w jednej destylarni. Leżakowana minimum trzy lata w 250 litrowych beczkach z amerykańskiego dębu, w których dojrzewało wino sherry. Niefiltrowana na zimno oraz niedobarwiana w pełni zachowała smak i kolor z beczki. Bardzo rzadka i oryginalna Single Malt Barley Polish Whisky.

Availability: Out of stock

Single Malt Wheat Polish Whisky wytworzona wyłącznie z polskiej, słodowanej pszenicy. Destylowana w małej partii, w jednej destylarni. Leżakowana minimum trzy lata w 250 litrowych beczkach z amerykańskiego dębu, w których dojrzewało wino sherry. Niefiltrowana na zimno oraz niedobarwiana w pełni zachowała smak i kolor z beczki. Bardzo rzadka i oryginalna Single Malt Wheat Polish Whisky.

Wild Fields Single Malt Barley Polish Whisky
  • -20,00 
  • Obecnie brak na stanie

Wild Fields Single Malt Barley Polish Whisky

Cena podstawowa 174,80  Cena 154,80  -20,00 
Availability: Out of stock

Wild Fields Single Malt Malted Barley Single wytworzona jest w tradycyjny sposób. Nie jest filtrowana na zimno, dojrzewa w polskich dębowych beczkach, wyprodukowana została w jednej partii, w jednej destylarni, a głównym surowcem używanym przy produkcji jest tradycyjna odmiana polskiego jęczmienia. Whisky została rozlana na początku 2020 roku i uzyskanych zostało tylko 300 butelek.

Produkt dodany do porównania