Subcategories

Aktywne filtry

Bushmills Black Bush

Cena 81,22 
Availability: Out of stock

Destylarnia Bushmills znajduje się nieopodal miasta o tej samej nazwie, które leży w Irlandii Północnej.  Jej nazwa pochodzi od rzeki Bush oraz angielskiego słowa mill, czyli młyn. Destylarnie Bushmills uważa się za najstarszą destylarnię whiskey na świecie.

Dubliner

Cena 64,96 
Availability: Out of stock

Dubliner to mieszana irlandzka whisky, która dojrzewa w beczkach po bourbonie i jest wytwarzana przez mistrza Blendera Johna Drennana.

Availability: Out of stock

Irish Irish Whisky Likier Dubliner łączy trzy wspaniałe smaki połączone w jeden wspaniały likier - plaster miodu, karmel i irlandzką whisky. Dużo słodyczy z nutą przyprawy, która nadaje głębi

Jameson 0,7l

Cena 56,83 
Availability: Out of stock

Jej korzenie sięgają końca XVIII wieku kiedy John Jameson założył gorzelnię w Dublinie. W latach 70 XX wieku przeniesiono ją do hrabstwa Cork, jednak mieszanie dalej odbywa się w Dublinie.

Jameson Black Barrel

Cena 93,50 
Availability: Out of stock

Trzykrotnie destylowana i dwukrotnie opalana, aby uzyskać głębię i łagodność smaku. Opalanie to stosowana od wieków metoda odnawiania beczek w celu wzmocnienia smaku trunków. Jameson Black Barrel to hołd oddany bednarzom, pracowicie przeprowadzającym dodatkowe opalanie beczek po bourbonie, aby wydobyć niezwykłe bogactwo i złożoność smaku.

Jameson Crested

Cena 85,37 
Availability: Out of stock

Jameson to wiodąca Irlandzka destylarnia o bardzo bogatej historii. Whiskey Crested została stworzona w 1963 roku. Jest on pełniejszą, bogatszą wersją podstawowej whiskey Jameson. W ok. 60% składa się z destylatu jęczmiennego i jest leżakowana w beczkach po sherry przez 7 – 8 lat.

Kilbeggan Single Grain

Cena 113,74 
Availability: Out of stock

Whiksy ta produkowana jest w większości z białej kukurydzy francuskiej. Po procesie destylacji w kolumnach destylacyjnych, leżakuje w beczkach po bourbonie, składowanych w magazynie destylarni która ma 2500lat.

Molly Malone Small Batch
  • -30,00 
  • Obecnie brak na stanie

Molly Malone Small Batch

Cena podstawowa 195,04  Cena 165,04  -30,00 
Availability: Out of stock

Ta lekka i subtelnie słodka w smaku whiskey została zestawiona z najlepszych, starannie wybranych irlandzkich słodowych i zbożowych whiskeys powstałych we wiodących destylarniach Irlandii. Następnie całość poddano dojrzewaniu w beczkach z amerykańskiego dębu (second fill) wzmacniających bogaty, a jednocześnie subtelny aromat trunku, nie przytłaczając jednocześnie jego lekkiego, wysublimowanego stylu. Jako że Molly Malone stanowi wizerunek Irlandii jako kraju, nie jest przypisana do żadnej konkretnej destylarni.

Proper Twelve

Cena 64,96 
Availability: Out of stock

Proper Twelve to długo oczekiwana propozycja od Conora McGregora. Whisky mieszana, potrójnie destylowana, dojrzewajaca w beczkach wykonanych z dębu amerykańskiego. Leżakowana przez okres minimum trzech lat. Nazwa nawiązuje do dzielnicy Crumlin 12 mieszczącej się w Dublinie, posiadająca niezbyt dobrą opinie.

Availability: Out of stock

Teeling Small Batch, jest wytwarzana z mieszanki whisky słodowych i zbożowych, początkowo leżakowanych w beczkach po Bourbonie. Następnie do 12 miesięcy leżakuje w beczkach po rumie z Ameryki Środkowej. Butelkowana przy 46% ABV bez filtracji na zimno. Cudownie pełna smaku, z dużą ilością świeżych owoców, kremowej wanilii i żywymi nutami przyprawowymi.

Availability: Out of stock

Limitowana edycja Teelinga, stworzona we współpracy z prestiżowym browarem Galway Bay z Irlandii.
Beczki po rumie, w których finiszowany był Teeling Small Batch wysłane zostały do browaru i napełnione mocnym piwem Po opróżnieniu beczki został odesłane do destylarni i zalane ponownie whiskey Teeling.

Availability: Out of stock

Wyjątkowa irlandzka whiskey finiszowana w beczkach po rumie. Jest to unikalna kompozycja trzykrotnie destylowanych whiskey Single Malt i Single Pot Still. Początkowo dojrzewanie odbywało się w beczkach po bourbonie, a na ostatnie 6 miesięcy whiskey trafiła do beczek po rumie z karaibskiej wyspy Saint Lucia. Beczki po słodkim rumie nadały whiskey prawdziwie egzotycznego charakteru. W aromacie wyczuwamy nuty egzotycznego rumu, moreli i letnich owoców. W smaku mamy lawinę tropikalnych owoców zrównoważoną nutami przypraw. Finisz to kombinacja pełna akcentów bananów, fig, dębiny i przypraw

Availability: Out of stock

Najwyższej jakości irlandzka whiskey, będąca kompozycją whiskey single malt i tradycyjnej Irlandzkiej Pot Still Whiskey produkowanej ze słodowanego i niesłodowanego jęczmienia. Wyprodukowana w 100% z jęczmienia, trzykrotnie destylowana w tradycyjnych miedzianych alembikach, dojrzewała w beczkach pierwszego napełnienia po bourbonie (1st fill) i została zabutelkowana bez rozcieńczania wodą w tzw. wersji cask strength. Edycja limitowana do ok. 2500-3500 butelek rocznie. Aromat tej whiskey to cudowna, miękka i delikatna kombinacja nut słodowych i owocowych, z wyraźnie wyczuwalnym imbirem. W smaku znakomita, delikatnie oleista, słodowa, z akcentami wytrawnej dębiny. Finisz długi, bogaty i wykwintnie czekoladowo-przyprawowy.

Tullamore D.E.W. 0,7l

Cena 60,98 
Availability: Out of stock

Złożone, ale przystępne smaki whiskey biorą się z trzech rodzajów ziarna, potrójnej destylacji i połączenia trzech rodzajów irlandzkiej whiskey. Zbożowa whiskey zapewnia słodkie nuty w smaku.

Tullamore D.E.W. 12YO

Cena 121,87 
Availability: Out of stock

Tullamore D.E.W 12 Year Old Special Reserve jest starannie skomponowaną mieszanką starej irlandzkiej whiskey. Pełna głębokich aromatów, dojrzała i z niepowtarzalnym charakterem. Charakteryzuje się słodkawym korzenny posmakiem, bogatym w drzewne nuty.

Produkt dodany do porównania