Subcategories

Aktywne filtry

3 Kilos Coconut

Cena 219,43 
Availability: Out of stock

To najwyższej jakości wódka holenderska produkowana z pszenicy z dodatkiem naturalnych aromatów kokosa. Najlepiej smakuje schłodzona lub na lodzie. Unikalna butelka w kształcie sztabki złota sprawia iż jest to idealny pomysł na prezent. 

Beluga Hunting Berry

Cena 170,65 
Availability: Out of stock

Najwyższej klasy rosyjska wódka z jednej z najznakomitszych gorzelni - istniejącej od 1900 roku Mariinsk, jedynej, którą uhonorowano certyfikatem Rosyjskiej Agencji Federalnej ds. Monitoringu Technicznego.

Beluga Hunting Herbal

Cena 170,65 
Availability: Out of stock

Niepowtarzalny smak Beluga Hunting uzyskiwany jest dzięki perfekcyjnie dobranym naturalnym składnikom i unikalnej technologi produkcji. Słód i woda z ujęć artezyjskich gwarantuje miękką i harmonijną kompozycję. W skład Belugi Hunting Herbal wchodzą: piołun, anyż, kora dębu, ziele dziurawca, orzechy cedrowe, pączki sosny, chmiel, imbir i kolendra.

Availability: Out of stock

Black Cow Vodka & English Strawberries to wódka do której stworzenia używto wyłącznie naturalnych truskawek, bez dodatku cukru ani słodzików. Owoce są wyciskane następnie leżakują zalane wódką Black Cow Vodka przez cztery dni, po czym są filtrowane i butelkowane.

Ciroc Coconut

Cena 105,61 
Availability: Out of stock

Ciroc to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku kokosa. Tak, ta wódka zrobiona jest z winogron i jest zupełnie inna niż wszystkie, które znasz.

Ma wszelkie cechy, aby zostać ulubioną marką dla osób ceniących sobie elegancję, luksus i doskonałą jakość.

Ciroc Mango

Cena 105,61 
Availability: Out of stock

Ciroc Peach to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku mango. Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc.

Ciroc Peach

Cena 105,61 
Availability: Out of stock

Ciroc Peach to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku brzoskwiniowym. Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc.

Ciroc Pineapple

Cena 105,61 
Availability: Out of stock

Ciroc Pineapple to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku ananasa. Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc.

Ciroc Red Berry

Cena 105,61 
Availability: Out of stock

Ciroc to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku czerwonych owoców. Ciroc Red Berry to delikatna wódka w której przejawiają się aromaty malin, truskawek oraz innych czerwonych owoców.

Availability: Out of stock

Jej aromat jest wyraźnie cytrusowy. Na pierwszym planie dominują orzeźwiające nuty świeżych cytryn by po chwili ustąpić bardziej delikatnej nucie goryczki ze skórki. Likier jest lekko mętny jednocześnie zachowuje klarowność. Najlepiej smakuje lekko schłodzony

Availability: Out of stock

Jej aromat jest wyraźnie cytrusowy. Na pierwszym planie dominują orzeźwiające nuty świeżych cytryn by po chwili ustąpić bardziej delikatnej nucie goryczki ze skórki. Likier jest lekko mętny jednocześnie zachowuje klarowność. Najlepiej smakuje lekko schłodzony.

Produkt dodany do porównania