Firma "Świat Konesera" powstała w wyniku rosnącego zapotrzebowania klientów detalicznych na sklepy monopolowo - specjalistyczne,   w których oprócz dużego wyboru trunków oraz atrakcyjnych cen Klient znajdzie również fachową pomoc w wyborze odpowiedniego alkoholu.

Starając się zaspokoić Państwa potrzeby utrzymujemy kontakty handlowe z dystrybutorami wielu marek z całego świata. Dywersyfikacja dostawców pozwala nam oferować alkohole najbardziej popularne, jak również produkty rzadko spotykane na polskim rynku napojów alkoholowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów udostępniamy całą naszą ofertę w serwisie internetowym, za pomocą którego przyjmujemy zamówienia na alkohole. 

Dzięki naszej ofercie internetowej zyskują Państwo czas, który należałoby poświęcić na poszukiwanie odpowiedniego trunki jeżdząc po sklepach, stojąc w korkach czy kolejkach do kas. U nas znalezienie poszukiwanego trunku wraz z jego rezerwacją zajmuje kilka sekund, a wszystko to możliwe siedząc wygodnie w fotelu i delektując się.... herbatą.

projekt.jpg

Produkt dodany do porównania