Filtruj według

Zawarość alkoholu

Zawarość alkoholu

Opakowanie

Opakowanie

Subcategories

Aktywne filtry

1800 Anejo
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

1800 Anejo

Cena 134,15 
Availability: Out of stock

Wspaniała tequila ultra-premium, w 100% z niebieskiej agawy, od Jose Cuervo. Tequila dojrzewa w małych dębowych beczkach przez ponad rok przed wypuszczeniem na rynek i jest dostępna we wspaniałej butelce w stylu Inków.

1800 Blanco
 • Nowy
 • Obecnie brak na stanie

1800 Blanco

Cena 113,74 
Availability: Out of stock

1800 blanco to tequila składająca się w 100% z białej agawy, której nazwa wzięła się od roku, w którym tequila została po raz pierwszy sprzedana - 1800. Butelkowana w Jalisco po 15 dniach dojrzewania.

Don Julio Blanco

Cena 215,45 
Availability: Out of stock

Produkt wytworzony w 100% z agawy już w kwestii aromatu zachwyca niezwykłą świeżością. Bardzo delikatna z lekkim słodkim posmakiem od razu zyskuje o oczach miłośników meksykańskich trunków i nie tylko. Jest to idealna propozycja dla osób, które dopiero poznają świat tequili i chcą się nim rozkoszować.

Don Julio Reposado

Cena 243,82 
Availability: Out of stock

Don Julio Reposado to tequila z najwyższej jakości surowca agawy i procesu destylacji. Leżakuje w beczkach z amerykańskiego białego dębu przez okres 8 miesięcy. Charakteryzuje się złotym bursztynowym kolorem oraz gładkim i bogatym smakiem z nutą gorzkiej czekolady, wanilii i cynamonu.

Kah Repasado

Cena 182,93 
Availability: Out of stock

Inspiracją do stworzenia butelki Kah Reposado były obrazy diabła pojawiające się w uroczystościach dni zmarłych w Peru. Tradycyjne tańce odprawiane tego dnia mają na celu zdobycie przychylności szatana i zapewnienie bezpieczeństwa górnikom, którzy według dawnych wierzeń Inków, pracując pod ziemią są szczególnie podatni na jego moc.

Availability: Out of stock

Olmeca Altos Plata Blanco produkowana w 100% z niebieskiej agawy. Jest tequilą, która przyciąga swoją autentycznością: niezwykle łagodna, o wyjątkowym charakterze, powstaje w sercu Meksyku, czyli w regionie Los Altos. Jej wyjątkowo subtelny smak to efekt tradycyjnych metod produkcji oraz podwójnej destylacji.

Olmeca Altos Reposado

Cena 130,00 
Availability: Out of stock

Olmeca Altos Reposado Gold jest produkowana z niebieskich agaw, a następnie przechodzi proces podwójnej destylacji w miedzianych kolumnach destylacyjnych, aby wreszcie powoli dojrzewać w dębowych beczkach. Wyróżnia ją wyjątkowo bogaty smak i aromat.

Olmeca Gold

Cena 93,50 
Availability: Out of stock

Tequila Olmeca Gold charakteryzuje się słodkim, owocowym aromatem, z delikatną nutą cytrusów, grapefruita oraz dymu pochodzącego z beczki. W smaku jest słodka, z lekką nutą miodu, dymu i czarnego pieprzu.

Availability: Out of stock

Padre Azul Blanco to tequila butelkowana bezpośrednio po destylacji. W ten sposób zachowuje swój jasny, przejrzysty kolor i nieporównywalny smak świeżej agawy z lekko słodkawą nutą. Padre Azul Tequila produkowana jest zgodnie z najwyższymi wymaganiami i kryteriami jakości w Meksyku. Niezwykła butelka tego wspaniałego trunku powstaje całkowicie ręcznie.

Availability: Out of stock

Padre Azul Anejo to tequila, która dojrzewa co najmniej 18 miesięcy w dębowych beczkach. Tylko destylaty z niebieskiej agawy rosnącej na określonych obszarach Meksyku, można nazywać tequilą. Padre Azul jest wytwarzana w stanie Jalisco. Jest to prawdziwa tequila segmentu premium. Charakteryzuje się złotym kolorem i zachwyca złożonym, a łagodnym smakiem. Wyczuć w niej można aromaty wanilii, czekolady, suszonych owoców oraz cynamonu. Tequila zamknięta jest w niezwykłej, produkowanej ręcznie butelce. Organ nadzorczy z Meksyku "Rada regulacyjna do spraw Tequili" (CRT) jest strażnikiem autentyczności produktu. Destylarnia Padre Azul spełnia wszystkie warunki i może umieścić tak bardzo pożądany znak jakości na swoich butelkach.

Patron Anejo

Cena 227,56 
Availability: Out of stock

Patron Anejo jest niezwykle delikatna mieszanka starzonych rodzajów tequili, w małych białych dębowych beczkach przez minimum 12 miesięcy. Podobnie do wina, każdy rocznik Patrona Anejo jest dokładnie mieszany w celu uzyskania gładkiego i słodkiego smaku tequili.

Patron Silver
 • -24,90 
 • Obecnie brak na stanie

Patron Silver

Cena podstawowa 162,52  Cena 137,62  -24,90 
Availability: Out of stock

Patrón Silver to krystalicznie czysta tequila, której bardzo delikatny smak podkreśla dodatek cytrusowej nuty. Każda butelka wykonana jest ręcznie, ze szkła pochodzącego z recyklingu oraz numerowana. Charakteryzuje się gładkim i słodkim smakiem świeżej agawy z nutami owoców cytrusowych.

Satryna Blanco Tequila

Cena 390,16 
Availability: Out of stock

Satryna Blanco Tequila to mała partia tequili ultra premium, która była trzykrotnie destylowana i zawiera wyłącznie niebieską agawę Webera. Agawy pochodzą z wyżyn Jalisco i są zbierane dopiero po 8 - 12 latach. Destylarnia Satryna Tequila wykorzystuje tradycyjne etapy pracy w produkcji, ale łączy je z najnowocześniejszymi procesami destylacji, co wyjaśnia bardzo delikatny aromat tej pysznej butelki. Destylarnia napełnia swoją Blanco Tequilę 38% obj. do bardzo atrakcyjnej butelki o pojemności 700 ml, która jest dostarczana w wysokiej jakości pudełku. Po destylacji przez krótki czas leżakuje w starannie dobranych dębowych beczkach.

Satryna RepasadoTequila

Cena 365,77 
Availability: Out of stock

Satryna Reposado Tequila jest wytwarzana ręcznie w małych partiach przy użyciu gotowanej na parze Tequilana Weber Agave pochodzącej z najlepszych pól w pobliżu Guadalajary. To potrójnie destylowane Reposado jest delikatnie starzone w beczkach z amerykańskiego białego dębu, co daje elegancką tequilę o skoncentrowanej konsystencji i doskonałej równowadze między smakami drewna i agawy.


  Kolor: Jasnobursztynowy.
  Starzenie: 10 miesięcy w dębie amerykańskim.
  Nos: kuszące aromaty toffi z odrobiną przypraw
  Smak: Miękki karmelizowany dąb z nutą ciemnej czekolady z warstwami przypraw
  Finisz: Słodki jedwabisty finisz z obfitością kremowej wanilii

Sierra Reposado

Cena 73,09 
Availability: Out of stock

Sierra Reposado to tequila, którą destyluje się w miedzianych kotłach, według tradycyjnej metody. Leżakuje przez dziewięć miesięcy w dębowych beczkach, co daje jej niesamowity złoty kolor. Reposado jest najpopularniejszą tequilą wśród Meksykanów.

Sierra Silver

Cena 73,09 
Availability: Out of stock

Sierra Silver jest bardzo aromatyczna lekko pikantna z przeplatającymi się nutami zielonych jabłek i młodego ananasa. Doskonale nadaje się do komponowania drinków, jak również do picia w tradycyjny sposób ze szczyptą soli i cytryną.

Produkt dodany do porównania