• Obecnie brak na stanie

CHANDON Garden Spritz: pyszny, orzeźwiający Spritz.

CHANDON Garden Spritz przywołuje na myśl cudowne, skąpane w słońcu lato spędzane na spotkaniach z przyjaciółmi.

Jest wyrafinowany, ale jednocześnie autentyczny. Prosty, acz intrygujący. Do jego wykonania użyto połowę cukru zazwyczaj spotykanego w spritzach, nie ma w nim też sztucznych aromatów ani sztucznych barwników. Jest po prostu naturalnie pyszny.

W CHANDON Garden Spritz do naszego wyjątkowego wina musującego dodaliśmy unikatowy akcent - nasz własny wytrawny likier pomarańczowy, wytwarzany ręcznie z lokalnych owoców, ziół i przypraw.

Wykorzystaliśmy nasz sekretny przepis rzemieślniczy, aby stworzyć napój gotowy do podania i podzielenia się z innymi. Najlepiej podawać go z lodem, kawałkiem suszonej pomarańczy i gałązką rozmarynu.

NAJLEPSZE SKŁADNIKI NA DOSKONAŁY SPRITZ

BIERZEMY

Pyszne, najwyższej jakości wytrawne wino musujące, wykonane z winogron Chardonnay, Pinot Noir i Semillon, uprawianych na wysokości około 1000 m.n.p.m. w naszej winnicy w Mendozie. Tutaj terroir i klimat w naturalny sposób sprzyjają świeżości, dojrzałości i kwasowości, które są dla nas tak ważne. Wino jest wytwarzane przy użyciu naszej metody powolnej fermentacji Charmata, aby zachować tak istotny dla nas, prawdziwie owocowy charakter.

DODAJEMY

Nasz domowy, wytrawny likier pomarańczowy o wyrazistym, aromatycznym i orzeźwiającym charakterze. Wytwarzamy go z idealnie dojrzałych pomarańczy odmiany Valencia, uprawianych w sposób zrównoważony i bez użycia pestycydów w gospodarstwie w Entre Rios w północno- wschodniej Argentynie przez jedną rodzinę już od trzech pokoleń. Po obraniu pomarańczy, część skórki suszymy w piecu, a do naszego napoju trafia trochę suszonej i trochę świeżej. Macerujemy skórki w brandy z winogron, dodając kompozycję ziół i przypraw z najlepszych terroir świata. Tak powstaje wyśmienity likier z gorzkich pomarańczy. Po zmieszaniu z naszym winem musującym, w butelce nastaje lato.

TY DODAJESZ

Lód, suszony plaster pomarańczy, gałązkę rozmarynu i zapraszasz przyjaciół. A potem wznosisz toast - jaki tylko chcesz.

Przygotowany do schłodzenia, przygotowany do dzielenia.

Opis

Zawarość alkoholu
11,5%
Pojemność
0,75l
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Podobne produkty

Produkt dodany do porównania