• Obecnie brak na stanie
    Monkey Shoulder

Szkocka whisky słodowa. 100% whisky słodowej, stworzonej specjalnie do koktajli. Nasz mistrz kupażu chciał stworzyć whisky, która z jednej strony posiadałaby wszystkie najlepsze cechy smakowe whisky słodowej, zaś z drugiej strony odznaczałaby się wybitnymi walorami do mieszania z innymi składnikami koktajli.

DELIKATNE NUTY KWIATOWE PRZEPLATAJĄ SIĘ Z AROMATAMI ŚWIEŻYCH POMARAŃCZY I DELIKATNYCH BRZOSKWIŃ. ODCIENIE MIODU I PRZYPRAW KORZENNYCH PRZEBIJAJĄ SIĘ PRZEZ BOGATĄ WANILIOWĄ SŁODYCZ

AROMAT: Delikatne nuty kwiatowe przeplatają się z aromatami świeżych pomarańczy i delikatnych brzoskwiń. Odcienie miodu i przypraw korzennych przebijają się przez bogatą waniliową słodycz.

SMAK: Bogaty smak waniliowy. Śmietankowe toffi jest dobrze wyważone nutami dębu, lekkim aromatem cynamonu i gałki muszkatołowej.

POSMAK: Wyjątkowo delikatny i słodki.

100 % WHISKY SŁODOWA POWSTAJĄCA W WYNIKU KUPAŻU STARANNIE DOBRANYCH SINGLE MALTÓW, A NASTĘPNIE ŁĄCZONA Z OWOCOWYMI AROMATAMI I ŁAGODNĄ WANILIĄ

Whisky Monkey Shoulder, inspirowana tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami, stanowi kompozycję najlepszych single maltów z regionu Speyside. W wyniku kupażu powstaje whisky blended malt o wyjątkowo subtelnym smaku.

Bogaty smak, któremu towarzyszy wibrująca energia, łączy się z owocowymi aromatami, tworząc wyjątkowo gładką, kremową i bardzo słodową szkocką. Subtelny aromat wanilii sprawia, że Monkey Shoulder to idealny składnik koktajli.

Dlaczego Monkey Shoulder? Nazwa whisky pochodzi od choroby zawodowej słodowników, którzy całymi dniami przerzucali szuflami jęczmień. Po wielu latach pracy ich ramię zaczynało zwisać bezwładnie wzdłuż korpusu (ang. małpie ramię).

NOS: Rześkie nuty pomarańczy dopełnione delikatnym aromatem wanilii, miodu i korzennego dębu.

SMAK: Łagodna wanilia z nutami korzennymi.

FINISZ: Przyjemny i delikatny.

Wypróbuj Lazy Old Fashioned jeden z najbardziej znanych klasyków w swiecie koktajli – błyskawicznie gotowy. A co powiesz na Ginger Monkey OMG (Orange/Monkey/Ginger)?

OMG! Co za smak!

WHISKY O DOSKONAŁYM SMAKU, KTÓRY W KOKTAJLACH NABIERA DODATKOWEGO WYMIARU!

MONKEY OLD FASHIONED

SKŁADNIKI

2 części Monkey Shoulder

1/4 części syropu cukrowego

2 części Angostura Aromatic Bitters

Plasterek pomarańczy

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

  1. Wypełnij szklankę do whisky kostkami lodu

  2. Dodaj syrop cukrowy, Angosturę i Monkey Shoulder

  3. Wymieszaj i udekoruj pomarańczą

GINGER MONKEY

SKŁADNIKI

1 1/2 części Monkey Shoulder

3 1/2 części Ginger Ale

Kawałek świeżej pomarańczy

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

1. Wypełnij wysoką szklankę kostkami lodu

2. Dodaj Monkey Shoulder i Ginger Ale

3. Lekko wymieszaj i udekoruj kawałkiem pomarańczy

Opis

Zawarość alkoholu
40%
Pojemność
0,7l
Kraj
Szkocja
Opakowanie
Brak
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Podobne produkty

Produkt dodany do porównania