Obniżka! Johnnie Walker Gold szklanki Zobacz większe

Johnnie Walker Gold szklanki

Nowy produkt

To śmiała, luksusowa mieszanka whisky (w tym beczek Clynelish Malt), do produkcji której stosuje się wodę ze źródeł z Kildonan Hills, w których w 1868 r. odkryto złoto. Ta whisky to mieszanka o gładkim, wyważonym aromacie słodkich owoców i kremowej nucie, która przechodzi stopniowo w głębsze miodowe tony, by przynieść w finiszu łagodny posmak drewna, owoców i słodkiego dymu.

Więcej szczegółów

zapytaj o wycenę info@swiatkonesera.com

169,90 zł brutto

-10,00 zł

179,90 zł brutto

Opis

Zawarość alkoholu 40%
Pojemność 0,7l
Kraj Szkocja
Opakowanie Kartonik ze szklankami

Więcej informacji

Johnnie Walker Gold Label Reserve to złote arcydzieło wśród kolekcji szkockich whisky typu blended. Umiejętne zestawienie ekskluzywnych 15 rodzajów whisky słodowych i zbożowych, dojrzewających w starannie wyselekcjonowanych dębowych beczkach pozwoliło stworzyć doskonały trunek o bogatym aromacie i wyjątkowym smaku.
Piękny, intensywnie złoty kolor znakomicie komponuje się z subtelnym miodowo- waniliowym akcentem wplecionym w dobrze znany charakter whisky Johnnie Walker.

Posiada następujące cechy:

  • zapach: pełny, wielowymiarowy i głęboki, z wyczuwalnymi nutami rodzynek i toffi, świeżego słody i lekkiej śmietanki;
  • smak: intensywny i bogaty, pełen aromatów słodu, przypraw korzennych, migdałów i marcepana nadających tej whisky niezwykły, kremowy charakter;
  • finisz: łagodny posmak drewna, owoców i lekkiego, słodkiego dymu. 

Model ten nazywany jest często szampanem wśród whisky. Jego głównym składnikiem jest Clynelish (single malt), do produkcji której stosuje się wodę ze źródeł wypływających ze wzgórz Kildonan Hills, w których w 1868 r. odkryto pokłady złota.