Nowe produkty

Ardbeg An Oa to limitowana whisky zestawiana z destylatów pochodzących z różnych beczek, między innymi: po sherry Pedro Ximenez, po bourbonie oraz ze świeżych beczek, w których wcześniej nie leżakował żaden alkohol.

0 Ocena (s)
319,00 zł

Taso Real to hiszpańskie wino powstałe ze szczepu Tempranillo. Posiada interesującą barwę czereśni z fiołkowymi i niebieskimi refleksami. Dzięki dojrzewaniu winogron w pełnym słońcu, wino ma przyjemną, naturalną słodycz. W owocowym bukiecie aromatycznym dominują jeżyny i śliwki.

0 Ocena (s)
19,99 zł 29,99 zł

Wino gronowe białe półsłodkie, wytwarzane i butelkowane w Hiszpanii. Ma słoneczną, intensywną barwę. W zapachu wyczuć można smakowite nuty orzechów i miodu. W smaku jest przyjemnie słodkie, a także lekkie i orzeźwiające. Bukiet jest harmonijny i zbalansowany. Świetnie pasuje do owoców i ciasta, a także do smakowania bez dodatków. Przed podaniem należy...

0 Ocena (s)
19,99 zł 29,99 zł

Białe chilijskie wino ze szczepu chardonnay wyprodukowane w apelacji Valle de Limari. Dojrzewało przez 9 miesięcy w beczkach. Wino koloru bladozłotego i aromatach dojrzałych jabłek, białych kwiatów oraz cytrusów wzbogaconych o nuty maślane, miodu, orzechów laskowych i przypraw.

0 Ocena (s)
59,90 zł 79,90 zł

Chilijskie czerwone wino wytrawne ze szczepu carmenere z apelacji Valle de Limari o barwie ciemnej wiśni. W zapachu owocowe, czarna porzeczka, wyczuwalny alkohol i słodycz, również beczka. W smaku nadal słodkie i alkoholowe i czarno porzeczkowe, dosyć zrównoważone i z goryczką na końcu.

0 Ocena (s)
59,90 zł 79,90 zł

Bell's jest to szkocka whisky będąca mieszanką trzech słodów zbóż pochodzących z regionó Highland, Islands i Lowlands z Blair Athol. Wyczuwalne są w nim posmaki ostrości, które pięknie i delikatnie opływają podniebienie, a także jest niezwykle zbalansowany.

0 Ocena (s)
34,99 zł 44,99 zł

Jim Beam Double Oak to jedna z rdzennych amerykańskich whisky typu Bourbon stworzona przez Jacoba Beama i udoskonalana przez kolejne siedem pokoleń. Jim Beam Double Oak wyróżnia się smakiem karmelu, tofii oraz wanilii. Delikatny smak zawdzięcza po podwójnemu dojrzewaniu w dwóch rodzajach beczek.

0 Ocena (s)
69,99 zł 89,99 zł

Metaxa 12* jest połączeniem brandy leżakujących 12 lat w dębowych beczkach oraz wina muscat z wyspy Samos. Jest to trunek niezwykle łagodny o intensywnym bukiecie suszonych kwiatów, ziół połączonych ze słodyczą czekolady z dodatkiem skórki pomarańczowej. To co obiecuje nos, daje się odczuć na podniebieniu, wzbogacone o delikatne karmelowe akcenty.

0 Ocena (s)
114,90 zł 139,90 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!