Nowe produkty

Koniak Meukow Extra to doskonały koniak, który powstał w piwnicach Domu Koniakowego Meukow zwanych "Paradis" ze względu na piękne położenie i idealne do leżakowania warunki.  Meukow Extra składa się z wielu wspaniałych "Eaux-De-Vie", które dobierane są z niezwykłą pieczołowitością oraz wykorzystaniem doświadczenia kilku pokoleń Mistrzów Koniaku.

0 Ocena (s)
812,20 zł

Hennessy James jest zwykle dostępny tylko w sklepach Duty Free. To bardzo gładka mieszanka największego domu koniaku, nawiązująca do członka rodziny Jamesa. Ten Cognac został wydany z okazji 250-lecia firmy Hennessy w 2015 roku, butelka została zaprojektowana przez Marca Newsona.

0 Ocena (s)
706,50 zł

Grey Goose VX to wyśmienite połączenie doskonałej wódki z nutą ekskluzywnego koniaku. To limitowane wydanie nawiązuje do regionu Cognac, w którym produkowana jest wódka Grey Goose. Pięciokrotnie destylowana powstaje z francuskiej pszenicy oraz wody z ujęć artezyjskich z Masywu Centralnego. Charakteryzuje się głębokim, subtelnym smakiem oraz delikatnym...

0 Ocena (s)
430,08 zł

Brandy Pliska Recolte 1985 to jedna z trzech wersji rocznikowej Pliski dostępnej na polskim rynku. Dostępne są również roczniki 1969 oraz 1976. Trunek leżakowany przez wiele lat w pojedynczych beczkach wykonanych z dębu bułgarskiego.

0 Ocena (s)
226,83 zł

Johnnie Walker Blue Label Winter Wonderland to specjalna edycja stworzona na święta Bożego Narodzenia 2017. To limitowane wydanie przedstawia Johnnie Walker (kroczącego człowieka przed ciemnoniebieskim gwieździstym niebem), zainspirowany konstelacją, którą można zobaczyć w zimie nad Europą.

0 Ocena (s)
959,35 zł

Niezwykle limitowana edycja marki Johnnie Walker powstała dzięki współpracy z projektantem Alfredem Dunhillem. Niezwykła butelka posiada na swojej powierzchni kontury mapy, natomiast opakowanie wykończone jest miedzianymi elementami.

0 Ocena (s)
959,35 zł

Edycja specjalna najbardziej prestiżowej whisky spod znaku Johnnie Walker. Opakowanie ozdobione zostało motywami z architektury Wiednia. Johhnie Walker Blue Label Vienna Edition powstała z kupażu szesnastu trudno dostępnych destylatów pochodzących głównie Highlands oraz kilku destylarni położonych w Speyside.

0 Ocena (s)
771,54 zł

Johnnie Walker White to nowa limitowana edycja szkockiej whisky, zainspirowana najbardziej tajemniczymi i przerażającymi postaciami z serialu "Gra o Tron" – Białymi Wędrowcami. Butelka przenosi fanów na Zamarzniętą Północ z mroźnym designem wraz z kultowym Striding Manem – teraz ubranym w zbroję armii Nocnego Króla.

0 Ocena (s)
117,89 zł

Pod koniec XIX wieku nie wszyscy producenci dbali o jakość tak jak Jack Daniel. Właściciele sklepów często kupowali whisky prosto od destylatorów, dodawali barwniki lub chemikali, gdy butelkowali, tak aby zwiększyć swoje zyski. Tak więc w 1895 roku Jack zaczął butelkować swoją whisky z Tennessee w swojej kultowej kwadratowej butelce.

0 Ocena (s)
178,05 zł

Jack Daniel's Single Barrel Barrel Strenght jest to wersja butelkowana z mocą beczki o mocy 64.5%, dedykowana do niewielkiej liczby krajów na świecie. Odzwierciedla smak nadany przez ręcznie, prażone i zwęglone, beczki z amerykańskiego dębu, uzupełnione nutami słodkiego brązowego cukru, które ustępują miejsca ciemnej przyprawie.

0 Ocena (s)
405,69 zł

Jack Daniel's 150 Anniversary jest to edycja limitowana, która debiutowała na rynku w 2016 roku z okazji 150-lecia destylarni Jack Daniel's. Jest to wydanie whisky o podwyższonej zawartości alkoholu, która starzona była w beczkach poddanych procesowi powolnego wyprażania, co wydobywa z niej bogatą paletę aromatów i smaków.

0 Ocena (s)
730,89 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!