Mozart White Chocolate Cream Strawberry Zobacz większe

Mozart White Chocolate Cream Strawberry

Nowy produkt

Mozart White Chocolate Cream Strawberry to oryginalny likier produkowany przez firmę A.C. Konig w Salzburgu w mieście gdzie urodził się wyśmienity kompozytor Wolfgang Amadeusz Mozart. Prezentowany likier stworzony został na bazie białej czekolady oraz wspaniałych truskawek. Jest to harmonijne spotkanie białego likieru czekoladowego i świeżego smaku owoców - absolutna przyjemność dla podniebienia.

Więcej szczegółów

zapytaj o wycenę info@swiatkonesera.com

75,00 zł brutto

Opis

Zawarość alkoholu 17%
Pojemność 0,5l
Kraj Austria
Opakowanie Brak

Więcej informacji

Świeży i owocowy smak wraz z białą czekoladą Mozart jest niepowtarzalnym połączeniem najlepszego cukru z naturalnym aromatem świeżych truskawek i wanilii bourbonowej, która jest mieszana z wysokiej jakości destylatem.

Te wspaniałe składniki miesza się ze świeżym kremem i masłem kakaowym w regularnych stemplach, aby stworzyć szczególną śmietankę tego dzieła.

W rezultacie jest to skład wysokiej jakości czekolady i unikalnego smaku owoców. Charakterystyczna okrągła butelka skrywa w sobie jedwabiście kremowy trunek o wdzięcznej różowej barwie, który przygotowany został dla uciechy każdego podniebienia.

Produkty powiązane