Mendoza  Jest 5 produktów.

Wino skomponowane w 100% ze szczepu Malbec. Winogrona zbieranie są ręcznie po osiągnięciu przez grona maksimum dojrzałości. Alta Reserva Malbec, dojrzewa przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu, gdzie przechodzi fermentację malolaktyczną, a następnie kolejne 6 miesięcy dojrzewa w butelce.

0 Ocena (s)
145,53 zł

Wino wyprodukowane ze szczepu Barbera.Dość rzadko spotykany przypadek produkcji wina z tego szczepu w Argentynie. To włoskie korzenie rodziny Quattrocchi powodują, że postanowili zmierzyć się z tą odmianą. Produkcja win z tego szczepu zarówno w klasie Silver jak i Gold Oak Barrel świadczy o tym że odnieśli sukces!

0 Ocena (s)
31,63 zł

Wino białe wyprodukowane ze szczepu Chenin Blanc - uprawianego dzisiaj, oprócz Argentyny, we Francji (dolina Loary) oraz w Południowej Afryce. Charakteryzuje się świeżością i dobrą proporcją między kwasowością, a leciutką słodyczą. Te cechy powodują, że Chenin Blanc Quattrocchi znakomicie nadaje się zarówno na aperitif, jak również jako dodatek do owoców...

0 Ocena (s)
31,63 zł

Wino - flagowy produkt winiarstwa argentyńskiego! O Malbecu można pisać wiele, a o argentyńskim wypada tylko pisać w kontekście tego, który jest znakomity - a który wielki. Wszystkie z nich zasługują na szacunek, choćby dlatego, że argentyńscy winiarze potrafili zrobić z niego wina słynne na cały winiarski świat!

0 Ocena (s)
31,63 zł

Wino białe wyprodukowane w 100% ze szczepu Torrontes, podobnie charakterystyczne jak Malbec dla winiarstwa argentyńskiego. Łagodnie lśniący złotawy kolor, lekko perliste na języku. Aromaty przekwitłych róż, skrzyżowanie gruszek i jabłek. Świeże lecz delikatne aromaty różowych grejpfrutów oraz dojrzałych brzoskwiń.

0 Ocena (s)
31,63 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!