Valdepenas  Jest 10 produktów.

100% Tempranillo o bardzo intensywnej czerwonej barwie z przebłyskami granatu. W bukiecie mocno zaznaczone jeżyny, wiśnie i karmelizowane truskawki. W smaku gładkie, krągłe, mocno owocowe ze słodką taniną i kremowym finiszem. Znakomite do mięs z grilla, przystawek, pikli i dojrzewających szynek.

0 Ocena (s)
29,00 zł

Delikatne wino skomponowane z odmiany Verdejo. Jasnożółta barwa z zielonymi refleksami. Aromat gruszki, owoców tropikalnych z subtelnym warzywnym akcentem podkręconym balsamico. W Ustach nuty cytrusów i białych kwiatów. Świetne jako aperitif, do drobiu i lekkich sałatek.

0 Ocena (s)
29,00 zł

Wino skomponowane z wyselekcjonowanych gron szczepów Viura, Chardonnay i Moscatel. Wina bazowe blendowane są po zakończeniu fermentacji poszczególnych gron aby otrzymać świeże i aromatyczne wino, posiadające najlepsze cechy użytych szczepów. Jasna, połyskliwa barwa, Nos pełen owoców egzotycznych i białych kwiatów.

0 Ocena (s)
39,00 zł

Wino skomponowane ze szczepów Merlot, Tempranillo i Cabernet Sauvignon w niemal równej proporcji (33%, 34%, 33%). Wina bazowe po ukończeniu fermentacji malolaktycznej dojrzewają w nowych, dębowych beczkach przez 3 miesiące, następnie są starannie blendowane.

0 Ocena (s)
39,00 zł

Półsłodkie stołowe wino o przyjemnym, owocowym charakterze i miodowym posmaku.

0 Ocena (s)
22,90 zł

Półsłodkie stołowe wino o przyjemnym, owocowym charakterze i śliwkowym posmaku.

0 Ocena (s)
22,90 zł

To klasyczne, hiszpańskie białe wino stołowe o przyjemnych owocowych aromatach i łagodnym półwytrawnym smaku.

0 Ocena (s)
22,90 zł

To klasyczne, hiszpańskie czerwone wino stołowe o przyjemnych owocowych aromatach i łagodnym półwytrawnym smaku.

0 Ocena (s)
22,90 zł

Wino gronowe białe półsłodkie, wytwarzane i butelkowane w Hiszpanii. Ma słoneczną, intensywną barwę. W zapachu wyczuć można smakowite nuty orzechów i miodu. W smaku jest przyjemnie słodkie, a także lekkie i orzeźwiające. Bukiet jest harmonijny i zbalansowany. Świetnie pasuje do owoców i ciasta, a także do smakowania bez dodatków. Przed podaniem należy...

0 Ocena (s)
19,99 zł 29,99 zł

Taso Real to hiszpańskie wino powstałe ze szczepu Tempranillo. Posiada interesującą barwę czereśni z fiołkowymi i niebieskimi refleksami. Dzięki dojrzewaniu winogron w pełnym słońcu, wino ma przyjemną, naturalną słodycz. W owocowym bukiecie aromatycznym dominują jeżyny i śliwki.

0 Ocena (s)
19,99 zł 29,99 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!