Valdepenas  Jest 9 produktów.

100% Tempranillo o bardzo intensywnej czerwonej barwie z przebłyskami granatu. W bukiecie mocno zaznaczone jeżyny, wiśnie i karmelizowane truskawki. W smaku gładkie, krągłe, mocno owocowe ze słodką taniną i kremowym finiszem. Znakomite do mięs z grilla, przystawek, pikli i dojrzewających szynek.

0 Ocena (s)
23,58 zł

Delikatne wino skomponowane z odmiany Verdejo. Jasnożółta barwa z zielonymi refleksami. Aromat gruszki, owoców tropikalnych z subtelnym warzywnym akcentem podkręconym balsamico. W Ustach nuty cytrusów i białych kwiatów. Świetne jako aperitif, do drobiu i lekkich sałatek.

0 Ocena (s)
23,58 zł

Wino skomponowane z wyselekcjonowanych gron szczepów Viura, Chardonnay i Moscatel. Wina bazowe blendowane są po zakończeniu fermentacji poszczególnych gron aby otrzymać świeże i aromatyczne wino, posiadające najlepsze cechy użytych szczepów. Jasna, połyskliwa barwa, Nos pełen owoców egzotycznych i białych kwiatów.

0 Ocena (s)
31,71 zł

Wino skomponowane ze szczepów Merlot, Tempranillo i Cabernet Sauvignon w niemal równej proporcji (33%, 34%, 33%). Wina bazowe po ukończeniu fermentacji malolaktycznej dojrzewają w nowych, dębowych beczkach przez 3 miesiące, następnie są starannie blendowane.

0 Ocena (s)
31,71 zł

Półsłodkie stołowe wino o przyjemnym, owocowym charakterze i miodowym posmaku.

0 Ocena (s)
18,62 zł

Półsłodkie stołowe wino o przyjemnym, owocowym charakterze i śliwkowym posmaku.

0 Ocena (s)
18,62 zł

To klasyczne, hiszpańskie białe wino stołowe o przyjemnych owocowych aromatach i łagodnym półwytrawnym smaku.

0 Ocena (s)
18,62 zł

To klasyczne, hiszpańskie czerwone wino stołowe o przyjemnych owocowych aromatach i łagodnym półwytrawnym smaku.

0 Ocena (s)
18,62 zł

Białe, przyjemnie słodkie wino hiszpańskie przepełnione aromatami owoców cytrusowych wzbogaconymi o nuty białych kwiatów. W ustach harmonijne i delikatne, subtelnie słodkie, o czystym, winogronowym posmaku. Podawać do sałatek i deserów owocowych lub jako aperitif.

0 Ocena (s)
28,46 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!