Rioja  Jest 7 produktów.

Wino o smaku śliwki, jeżyny i borówek oraz zapachu przydymionego drzewna z dodatkiem aromatycznych przypraw i tytoniu. Wyczuwalna delikatna słodycz kakao i kawy. Wino świetnie pasuje do twardych serów oraz wędlin.

0 Ocena (s)
40,57 zł

Wino pełne owocowych aromatów (śliwki, wiśni i jeżyny), które uzupełniają nuty drewniano-korzenne, waniliowe i kokosowe. Doskonale łączy się z baraniną oraz wołowiną.

0 Ocena (s)
32,44 zł

Półsłodkie Campo Viejo - wino o zapachu białych kwiatów. W smaku aromaty gruszki i brzoskwini. Świetnie zbalansowane i delikatne dzięki lekkiej słodyczy. Świetne jako aperitif jak i z pasztetem i deserami!

0 Ocena (s)
23,54 zł

Wino o wyraźnie wyczuwalnym smaku wiśni, śliwki i jeżyny. Uzupełnia go delikatny aromat górskich ziół oraz słodycz kokosa i wanilii. Doskonale pasuje do pieczonej kaczki, duszonych potraw oraz wędlin.

0 Ocena (s)
24,31 zł

Wino skomponowane w 100% z odmiany Viura (typowej białej odmiany dla regionu Rioja). Delikatnie wytrawne i świeże w Ustach, z przyjemnymi aromatami i dobrze zbalansowaną kwasowością. Doskonale komponuje się z owocami morza i rybami.

0 Ocena (s)
23,58 zł

Kupaż 2 typowych dla regionu Rioja odmian – Tempranillo (czerwonej) i Viura (białej) użytych po połowie. Wino lekkie, orzeźwiające i pełne owocowych aromatów. Znakomite do ryb, owoców morza i sałatek.

0 Ocena (s)
23,58 zł

Świetne białe, wytrawne wino od Ramona Bilbao - jednego z najbardziej uznanych hiszpańskich vinemakerów. Wino świeże, świetnie zbilansowane. Aromaty świeżo skoszonej trawy, owoców tropikalnych. Niska kwasowość, a dużo owocowość sprawiają, iż to wina pije się łatwo i przyjemnie.

0 Ocena (s)
32,44 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!