Szampan  Jest 29 produktów.

na stronę

Moët & Chandon to jedyny szampan będący owocem „assemblage” ponad 200 win. W czasie dojrzewania przechowywany jest w piwnicach prawie dwa razy dłużej niż wymaga tego sztuka produkcji win szampańskich- trzydzieści miesięcy. Trzy podstawowe gatunki winogron Pinot Noir, Chardonnay i Pinot Meunier mieszane są z czerwonym winem pochodzącym z najlepszych...

0 Ocena (s)
179,90 zł

Marka G.H.Mumm to kompozycja win z 77 winnic regionu Szampanii, z wykorzystaniem dużej proporcji win klasy reserve i aż do 5 różnych roczników tworzących doskonałej jakości świeży, bogaty i kompleksowy szampan. Do jego produkcji wykorzystywane są winogrona szczepów: Pinot Noir dający intensywność i siłę, Pinot Meunier owocowy bukiet i orzeźwienie,...

0 Ocena (s)
165,00 zł

Moet & Chandon Nectar Imperial jest uważany za najdoskonalszego przedstawiciela szampanów z odmiany demi sec (półwytrawny). Jego blado- żółty kolor ze złotymi refleksami doskonale współgra z aromatycznym bukietem egzotycznych owoców oraz dopełniającą nutą wanilii.

0 Ocena (s)
219,00 zł

Moet & Chandon Rose Imperial jest znakomitą, różową wersją ekskluzywnego szampana produkowanego przy pomocy wielopokoleniowej tradycji firmy Moet & Chandon. Harmonijnie łączy trzy szczepy winogron Pinot Meunier, Chardonnay oraz Pinot Noir.

0 Ocena (s)
239,00 zł

Moet & Chandon Grand Vintage 2006 to elegancki i pełen gracji szampan rocznikowy nr 71, stworzony z wyrafinowaną precyzją. Cechuje się dojrzałością, złożonością i charyzmą. Wydanie 2006 to zdecydowany pokaz mistrzostwa w łączenia wytrawności ze słodyczą.

0 Ocena (s)
299,00 zł

Veuve Clicquot Ponsardin Demi-Sec to półwytrawny szampan, tworzony z 3 gatunków winogron takich jak: Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meniuer, pochodzących z około 60 najlepszych winnic. Jest to szampan o pięknym złoto żółtym kolorze z wyczuwalnym aromatem białych owoców, cytrusów, rodzynek i subtelną nutą wanilii.

0 Ocena (s)
209,00 zł

Veuve Clicquot Ponsardin Brut to wytrawny szampan, tworzony z 3 gatunków winogron takich jak: Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meniuer, pochodzących z około 60 najlepszych winnic. Jest to szampan o pięknym złoto żółtym kolorze z wyczuwalnym aromatem białych owoców, cytrusów, rodzynek i subtelną nutą wanilii.

0 Ocena (s)
194,00 zł

Szampan uznany za Prestige Cuvée Veuve Clicquot został wykreowany po raz pierwszy w roku 1972 z okazji dwusetnej rocznicy istnienia firmy. Skomponowany wyłącznie na bazie ośmiu Grand Crus stanowi hołd dla niezwykłej Madame Clicquot. Dostępny na zamówienie.

0 Ocena (s)
759,00 zł

Clos Du Mesnil to prawdziwy rodzynek wśród szampanów produkowanych przez Dom Szampański Krug. Jako jedyny łamie świątą zasadę marki i tworzony jest tylko z jednej odmiany winogron (Chardonnay) tego samego rocznika (1998) w jednej winnicy (Clos Du Mesnil).

0 Ocena (s)
4 399,00 zł

Clos d’Ambonnay to najcenniejszy trunek w kolekcji Krug’a. W przeciwieństwie do innych szampanów tej marki tworzony jest tylko z jednej odmiany winogron jednego rocznika (Pinot Noir 1998) i w jednej winnicy - Clos d’Ambonnay. W bukiecie zapachowym odnajdziemy nuty francuskiej brioszki, prażonych migdałów i czerwonych owoców leśnych.

0 Ocena (s)
9 899,00 zł

Unikalna ekspersja Domu Szampańskiego Krug. Każdy kolejny Krug Vintage posiada swój niepowtarzalny charakter, pozwalający odkrywać wyjątkowość danego zbioru. Każdy kolejny rocznik opowiada nową historię. Krug Vintage 2000 charakteryzuje się głębokim złotym kolorem.

0 Ocena (s)
1 399,00 zł

Swoista prowokacja, najbardziej zmysłowy i pełen emocji wśród szampanów Krug. Ekstrawagancja łącząca intensywność z elegancją. Znajdziemy tu aromat dzikich jagód, pieprzu, imbiru, pigwy oraz piwonii. Dostępny na zamówienie.

0 Ocena (s)
1 399,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!