Piemont  Jest 6 produktów.

Czerwone wytrwane wino o intensywnym czerwonym kolorze, z filotetowymi refleksami. Zapach złożony, z nutami konfitury owocowej, śliwki, goździków i tabaki. W smaku ciepłe, aksamitne i bardzo harmonijne. Doskonałe do mięs, dziczyzny i sezonowych serów.

0 Ocena (s)
121,87 zł

Białe, wytrawne wino z włoskiego Piemontu, wytwarzane ze szczepu Chardonnay. Charakteryzuje się jasnożółtym kolorem z zielonymi akcentami, mocno owocowym aromatem z wyraźnymi nutami zielonych jabłek i owoców tropikalnych. W smaku bardzo świeże i harmonijne. Idealnie komponuje się z drobiem i rybami, może być także podawane jako aperitif. 

0 Ocena (s)
30,57 zł 40,57 zł

Rubinowoczerwone wino z purpurowymi refleksami. W nosie owocowe, o aromatach śliwek i wiśni oraz pikantnej końcówce. Aksamitne i harmonijne na podniebieniu. Podawać do serów, makaronów lub risotta.

0 Ocena (s)
44,72 zł

Rubinowe wino o delikatnych fioletowych refleksach w barwie. Nos bogaty, o charakterystycznym dla odmiany dolcetto intensywnie owocowym i pikantnym aromacie. W ustach wino jest pełne i przyjemnie taniczne, zbalansowane. Podawać do serów, makaronów w sosie, risotto.

0 Ocena (s)
47,97 zł

Słomkowożółta barwa, w nosie wyczuwalne nuty słodkich owoców i kwiatów. Wino delikatne i eleganckie, idealnie sprawdzi się jako aperitif lub podane do ryby.

0 Ocena (s)
60,98 zł

Słodkie wino o ciepłej, słomkowożółtej barwie, w nosie kuszące aromatami miodu i kwiatów, o przyjemnie łagodnym smaku owoców i nucie kwiatowej. Podawać jako aperitif lub na zakończenie posiłku, do owoców, orzechów lub dojrzałych serów.

0 Ocena (s)
47,97 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!