Australia

Australia  Jest 8 produktów.

Wino skomponowane z owoców odmiany Chardonnay zbieranych w nocy z kilku różnych parceli. 70% zbioru fermentuje, następnie leżakuje na osadzie przez 3 miesięce w stalowych tankach. Pozostałe 30% podlega winifikacji i dojrzewaniu w beczkach z dębu francuskiego.

0 Ocena (s)
41,46 zł

Znakomity australijski Shiraz,którego część leżakowła przez 9 miesięcy w beczkach – z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wino o intensywnych aromatach wiśni, ciemnych śliwek i czarnego pieprzu z delikatnymi nutami czekolady w tle. Usta soczyste i owocowe, z posmakiem rabarbaru, czarnej wiśni i przypraw. Dobrze zbalansowane z wyczuwalnym wpływem dębu i...

0 Ocena (s)
39,84 zł

Bardzo dobrze zbudowane wino, dojrzewające do 10 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu, zarówno starych jak i nowych. Charakterystyczny aromat czarnej porzeczki jest wzbogacony o nuty morwy i czekolady.

0 Ocena (s)
45,53 zł

Część tego Chardonnay fermentowała w beczkach z francuskiego dębu, a następnie całość dojrzewała w beczkach na osadzie przez 10 miesięcy. Aromat brzoskwini, owoców pestkowych z odrobiną orzechów nerkowca.

0 Ocena (s)
45,53 zł

Wino białe wytrawne z Australii z apelacji Eden Valley wyprodukowane ze szczepu chardonnay. Wino jest koloru jasnożółtego. Dominuje w nim aromat brzoskwiń z nutką soku ananasowego. Na podniebieniu intensywna brzoskwinia z charakterystycznym ananasem, miękkie, kremowe, średnie ciało.

0 Ocena (s)
56,90 zł

Czerwone wino wytrawne z Australii z apelacji Eden Valley wyprodukowane ze szczepu shiraz. Wino w pierwszym kontakcie uderza aromatem jagód, po czym ujawnia nuty czekolady i pieprzu. Na podniebieniu zaś dużo śliwki połączonej z miękkimi i przestępnymi taninami. Długi finisz, w którym znowu dominuje śliwka, której towarzyszy lukrecja i pieprzny dąb.

0 Ocena (s)
56,90 zł

Bogaty australijski kupaż z Doliny Barossa o intensywnym bukiecie pełnym aromatów dojrzałych owoców i czekolady subtelnie wzbogaconych o nuty kwiatowe. Usta dobrze zbudowane, pełne niuansów śliwkowych i przypraw oraz czarnych porzeczek, lukrecji i gorzkiej czekolady. Miękkie i słodkie taniny, długi owocowy posmak. Podawać do pieczeni, makaronów z sosami...

0 Ocena (s)
64,96 zł

Klasyczny shiraz przepełniony aromatami słodkich jagód, śliwek i przypraw. Usta doskonale zharmonizowane z nosem, o miękkich taninach i długim, pełnym owocu posmaku. Podawać do wędlin, pieczonych mięs, makaronów z sosami mięsnymi, dojrzewających serów.

0 Ocena (s)
64,96 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!