Węgry

Węgry  Jest 11 produktów.

Jasna i połyskliwa szata. Wino o dobrej strukturze, świeże i owocowe. W Nosie aromaty cedru, cytrusów i brzoskwini. Lekka kwasowość Furminta nadaju temu winu lekkości i świeżości.

0 Ocena (s)
28,46 zł

Wino z odmiany Harslevelu o niezwykle aromatycznym bukiecie. W Nosie ukazuje nuty miodu akacjowego, rumianku, polnych kwiatów i kwiatu limonki. W Ustach słodycz doskonale harmonizuje z naturalną kwasowością i świeżością.

0 Ocena (s)
44,72 zł

Ekscytująca, półwytrawna kompozycja na bazie Harslevelu (85%) o świeżym bukiecie typowym dla win tokajskich. 15% szczepu Furmint dodaje temu lekkiemu i owocowemu winu nieco złożoności i charakteru. Idealne na nocne rozmowy w gronie przyjaciół.

0 Ocena (s)
40,57 zł

Podczas tureckiej okupacji w Erdobenye żyła niezwykła dziewczyna, która była nie tylko piękna, ale i bardzo odważna. Tej legendarnej postaci dedykowane jest to wspaniałe, słodkie wino bedące kompozycją gron typowych dla winnic tokajskich.

0 Ocena (s)
50,41 zł

Naparany to wytrawna kompozycja 60% Harslevelu i 40% Furminta, gdzie kwasowy kręgosłup Furminta doskonale komponuje się z owocową naturą aromatycznego Harslevelu. Po procesie winifikacji wino leżakuje w dębowych beczkach przez 3 miesiące, gdzie nabiera elegancji i krągłości. Usta świeże i rześkie, dobrze zbalansowane z soczystym finiszem.

0 Ocena (s)
56,10 zł

Ten świeży Muscat zniewala swoim intensywnym aromatem kwiatów bzu i winorośli. W Ustach dominują nuty egzotycznych owoców i cytrusów. Świeża i elegancka kwasowość sprawia, że jest to wino lekkie i łatwe do picia.

0 Ocena (s)
40,57 zł

Wino barwy starego złota. W Ustach harmonijne, krągłe, eleganckie i zbalansowane. Nos pełen finezji z nutami moreli i pigwy. Długie z posmakiem rodzynek i owoców egzotycznych.

0 Ocena (s)
58,54 zł

Wino barwy złota z jasnożółtymi refleksami. Aromaty typowe dla zbotrytyzowanych winogron mieszają się z nutami beczki, w której leżakował Szamorodni. Cudowne nuty zielonego jabłka zmieszane z prażonym orzechem włoskim urzekają już w momencie nalewania do kieliszka.

0 Ocena (s)
60,98 zł

Wino o jasnozłotej, połyskliwej szacie. Nos świeży, pełen aromatów moreli, cytrusów i kwiatów. Harmonijne i eleganckie Usta z nutami migdałów i pomarańczy. Świeże i owocowe z przyjemną kwasowością i długim posmakiem.

0 Ocena (s)
77,24 zł

Kompozycja odmian Furmint i Harslevelu (po 50%) z gron dotkniętych szlachetną pleśnią. Jasnozłota i połyskliwa szata. W Nosie aromaty owoców tropikalnych, miodu z akacji i moreli. 2,5 roku leżakowania w beczce nadało winu krągłości i lekko pikantnych nut. Harmonijne i eleganckie z delikatną kwasowością i długim posmakiem.

0 Ocena (s)
186,18 zł

Wino skomponowane z najwyższej jakości gron dotkniętych szlachetną pleśnią odmian: Furmint (70%) i Harslevelu. Piękna, złota barwa, intensywne aromaty owoców egzotycznych, brzoskwiń, śliwek, kwiatów polnych i miodu. Usta pełne i świeże z nutami moreli, pomarańczy, kandyzowanych cytryn i wanilii. Finezyjne i skoncentrowane wino z długim potencjałem...

0 Ocena (s)
169,92 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!