Sambuca - bezbarwny, pochodzący z Włoch likier anyżkowo-owocowo-ziołowy, zawierający zazwyczaj od 38 do 40% alkoholu. Jest produkowany na bazie kwiatów czarnego bzu (wł. Sambuco), anyżu gwiaździstego, kopru włoskiego, lukrecji oraz soków. Sambuca wykorzystywana jest często do przygotowywania koktajli alkoholowych.

Sambuca   Jest 4 produktów.

Włoski likier anyżowy z dodatkiem cukru.

0 Ocena (s)
79,00 zł

Włoski likier produkowany z nasion anyżu gwiazdkowego na bazie alkoholu z dodatkiem cukru. Wyrazisty aromat anyżku, delikatny w Ustach. Idealny digestif po obfitej kolacji (znakomicie poprawia trawienie) oraz jako dodatek do espresso (cafe coretto). Temperatura serwowania – doskonały podgrzany z dwoma ziarenkami kawy.

0 Ocena (s)
79,00 zł

Sambuca Extra Molinari to najwyższej jakości likier anyżkowo- owocowo- ziołowy, którego sława obiegła już cały świat. Doskonała kompozycja kwiatów czarnego bzu, anyżu gwiaździstego, kopru włoskiego i lukrecji zamknięta została w tradycyjnej przezroczystej butelce oklejonej białą etykietą.

0 Ocena (s)
95,00 zł

Trunek ten wpisał się już w kary historii Włoch na tyle silnie, że stał się niemalże narodowym specyfikiem. Sambuca to połączenie mocy alkoholu ze specyficzną przyprawą pochodzenie chińskiego, mianowicie anyżem. Smak ostry, lecz dobrze zbalansowany oraz okrągły, pozostawiający miłe anyżowe wrażenie w ustach.

0 Ocena (s)
64,90 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!