Nowa Zelandia

Nowa Zelandia  Jest 5 produktów.

Cudownie rześkie nowozelandzkie białe wino wytrawne przepełnione aromatami marakui i czarnej porzeczki przemieszanymi z nutami ziołowymi. Usta pełne i eleganckie, subtelnie mineralne, o doskonałym, orzeźwiającym posmaku. Podawać do przystawek, grillowanych warzyw, świeżych owoców morza.

0 Ocena (s)
77,24 zł

Pełne mocy nowozelandzkie białe wino wytrawne o wyraźnych aromatach marakui, grejpfruta i czarnej porzeczki przemieszanych z nutami mineralnymi. W ustach skoncentrowane, bogate, o doskonałej strukturze i długim posmaku. Podawać do ostryg, przegrzebków św. Jakuba, łososia, białej ryby smażonej na patelni.

0 Ocena (s)
109,76 zł

Lekkie, wytrawne białe wino z Nowej Zelandii roztaczające wokół aromaty agrestu i melona przemieszane z nutami ziołowymi. W ustach delikatne, pełne owocu, przyjemnie odświeżające. Podawać do owoców morza, świeżych sałatek, jako aperitif.

0 Ocena (s)
56,83 zł

Wino jest blendem Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc i Merlot. Grona są ręcznie zbierane w najlepszych warunkach, a następnie dojrzewane oddzielnie w beczkach z francuskiego dębu przez okres 15 miesięcy.

0 Ocena (s)
96,75 zł

Do tego Sauvignon Blanc zebrano ręcznie tylko bardzo dojrzałe, specjalnie wyselekcjonowane grona. Wspaniały smak i strukturę owoce zawdzięczają procesowi dojrzewania. Wino leżakowało w stalowych tankach, a następnie zostało poddane fermentacji malolaktycznej, co dodało mu miękkości i kremowości.

0 Ocena (s)
52,85 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!