Brandy  Jest 43 produktów.

na stronę

Niemieckie brandy produkowane z białego wina ze szczepu riesling. Po dwukrotnej destylacji trunek leżakuje w beczkach po francuskim winie od 24 do 46 miesięcy. Dzięki temu procesowi brandy uzyskuje głęboką barwę ciemnego bursztynu, a także bogatą paletę smaków i aromatów, w których wyczuwalne są akcenty drzewa cedrowego, gorzkiej czekolady, słodkiego...

0 Ocena (s)
129,27 zł

To wyjątkowa 15-letnia brandy. Jednym z czołowych twórców Brandy de Jerez jest Sanches, producent bardzo sławnego trunku Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva.

0 Ocena (s)
121,14 zł

Conde de Osborne Solera Gran Reserva to wysokiej jakości brandy. Stworzona w oparcji o wiedzę, doświadczenie i uwagi ekspertów z całej Hiszpanii. Wytwarzana jest przy użyciu w 100% winogron szczepu Airen i dojrzewa w systemie   Solera  w dębowych amerykańskich beczkach, które wcześniej wykorzystywane były do starzenia wina Sherry Pedro Ximénez.

0 Ocena (s)
161,79 zł

Francuska brandy poddawana jest aż dwunastu etapom produkcji. Doświadczenie dawnych mistrzów oraz pięcioletnie dojrzewanie w dębowych beczkach nadają brandy Imperial XII barwę ciemnego bursztynu i aromat suszonych owoców i kwiatów, idealnie komponujący się z dojrzałym, bogatym i szlachetnym smakiem tego trunku.

0 Ocena (s)
36,59 zł

Wyprodukowany poprzez kupażowanie własnych koniakowych destylatów, dojrzewających w dębowych beczkach, przez co najmniej 5 lat. Posiada złocisto-bursztynowy kolor, wspaniały aromat i harmonijny smak z lekką kwiatową nutą. Zaleca się pić go w czystej postaci jak i do wykorzystania, jako bazy do różnych koktajli

0 Ocena (s)
48,70 zł

Divin DOINA produkowany przez tyraspolską wytwórnię win i brandy "KVINT" począwszy od 1957 roku według klasycznej technologii z wysokogatunkowych destylatów dojrzewających w dębowych beczkach, co najmniej 9 lat. Harmonia i dobrze rozwinięty bukiet łączy się w nim z męskością, co odpowiada męskiej naturze. Idealny prezent dla mężczyzny.

0 Ocena (s)
74,72 zł
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!