Brandy  Jest 48 produktów.

na stronę

Podczas swojego panowania w X wieku, Król Gagik I z dynastii Bagratydów postanowił wybudować luksusową rezydencję królewską na Wyspie Akhtamara, położoną nad Jeziorem Wan, w sercu średniowiecznego Księstwa Wielkiej Armenii. Przestronny pałac został otoczony ogrodami i sadami.

0 Ocena (s)
134,15 zł

Potężne Ani, stolica Królestwa Armenii, zostało po raz pierwszy opisane przez ormiańskich kronikarzy w V wieku jako „Miasto 1001 kościołów” czy też „Miasto czterdziestu bram”. Już wtedy było ono najważniejszym ośrodkiem tamtego czasu dla różnego rodzaju karawan podróżujących wzdłuż Jedwabnego Szlaku. Populacja ludności Ani osiągnęła aż dwa tysiące.

0 Ocena (s)
88,62 zł

ARARAT Dvin  to jedna z ekskluzywnych odmian brandy ARARAT. Przez długi czas leżakuje w dębowych beczkach, uzyskując w nich charakterystyczny dymny aromat cygar z nutami goździków i łagodną słodyczą orzechów laskowych. ARARAT Dvin wybierają prawdziwi koneserzy tradycyjnie wytwarzanej brandy. Stworzony dla osób, które potrafią docenić jego złożony...

0 Ocena (s)
390,16 zł

Dwudziestoletnia brandy ARARAT Nairi to najstarszy i najbardziej złożony w smaku rocznik. Jej szlachetny, wielowymiarowy bukiet wspaniale równoważą wyraziste nuty orzechów pinii, słodycz gęstego, świeżego miodu i lekki posmak pieprzu. Ta wyrafinowana mieszanka doskonale podkreśla wagę sukcesu i stanowi idealny prezent z okazji prawdziwego zwycięstwa.

0 Ocena (s)
325,12 zł

Otborny była pierwszą ormiańską brandy z dobrego rocznika. Wynalezione w 1902 roku, była rocznikiem dostarczanym na stół Jego Cesarskiej Mości w początkach XX wieku i stała się pierwszą i jedyną ormiańską brandy, która otrzymała najwyższą nagrodę Grand Prix na wystawie w Paryżu. Wiek: 7 lat.

0 Ocena (s)
96,75 zł

Piętnastoletnia brandy Vaspurakan otwiera ofertę najstarszych roczników ARARAT. Jej bukiet to harmonijne połączenie aromatu przypraw korzennych, kawy i drewna, a jej subtelny, delikatny smak cechuje wyraźna słodycz armeńskich suszonych owoców. Doskonale nadaje się do tego, by okazać nią szczerą wdzięczność współpracownikom, przyjaciołom czy ukochanej osobie.

0 Ocena (s)
243,82 zł

Niemieckie brandy produkowane z białego wina ze szczepu riesling. Po dwukrotnej destylacji trunek leżakuje w beczkach po francuskim winie od 24 do 46 miesięcy. Dzięki temu procesowi brandy uzyskuje głęboką barwę ciemnego bursztynu, a także bogatą paletę smaków i aromatów, w których wyczuwalne są akcenty drzewa cedrowego, gorzkiej czekolady, słodkiego...

0 Ocena (s)
129,27 zł

Asbach 21 YO to doskonała niemiecka brandy, zestawiona z destylatów liczących sobie od 21 do 40 lat. Najmłodszy dojrzewał w beczkach z francuskiego dębu produkowanych od stuleci w Limousin. Asbach 21 YO należy do najbardziej wyrazistych i treściwych trunków w swojej kategorii, odurza nietuzinkowym smakiem, w którym główną rolę odgrywają nuty szlachetnego...

0 Ocena (s)
430,08 zł

Starannie wybrane destylaty z najlepszych obszarów uprawy winorośli, leżakowane są przez co najmniej 3 lata w dębowych beczkach Limousin co jest niezbędne, aby Asbach odpowiednio dojrzał. Fascynuje smakiem ze względu na doskonałą równowagę elegancji i harmonii z wykwintną mocą . Bardzo aromatyczny , dzięki czemu długo po otwarciu zatrzymuje swój charakter.

0 Ocena (s)
64,96 zł

To wyjątkowa 15-letnia brandy. Jednym z czołowych twórców Brandy de Jerez jest Sanches, producent bardzo sławnego trunku Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva.

0 Ocena (s)
121,14 zł

Conde de Osborne Solera Gran Reserva to wysokiej jakości brandy. Stworzona w oparcji o wiedzę, doświadczenie i uwagi ekspertów z całej Hiszpanii. Wytwarzana jest przy użyciu w 100% winogron szczepu Airen i dojrzewa w systemie   Solera  w dębowych amerykańskich beczkach, które wcześniej wykorzystywane były do starzenia wina Sherry Pedro Ximénez.

0 Ocena (s)
161,79 zł

Francuska brandy poddawana jest aż dwunastu etapom produkcji. Doświadczenie dawnych mistrzów oraz pięcioletnie dojrzewanie w dębowych beczkach nadają brandy Imperial XII barwę ciemnego bursztynu i aromat suszonych owoców i kwiatów, idealnie komponujący się z dojrzałym, bogatym i szlachetnym smakiem tego trunku.

0 Ocena (s)
36,59 zł
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!