Chile

Chile  Jest 9 produktów.

Wino czerwone, półwytrawne o pięknej, rubinowej szacie. Intensywny aromat dojrzałych truskawek i śliwek ze szczyptą wanilii i nutami czekolady. Wino dobrze zbalansowane, długie z miękkimi taninami. Polecamy do serów, past i wszystkich rodzajów mięs.

0 Ocena (s)
21,06 zł

Wino białe, półwytrawne o jasnej słomkowej barwie z zielonymi refleksami. Wyrazisty, wyrafinowany aromat cytrusów i owoców tropikalnych. Dobrze zbalansowane, rześkie i świeże, z przyjemnym zakończeniem. Polecamy do owoców morza, sushi i lekkich sosów.

0 Ocena (s)
21,06 zł

Mineralny charakter win Casas Patronales determinują gliniaste gleby Maule Valley. W połączeniu z dużą zmiennością temperatur i wpływem zimnej bryzy z nad Andów sprawiają, że wina Casas Patronales mają niezwykle intensywny kolor i bogate Usta pełne skoncentrowanych owocowych aromatów.

0 Ocena (s)
34,88 zł

Gliniaste gleby Maule Valley w połączeniu z wpływem zimnej bryzy znad Andów wpłynęły zasadniczo na minerlany charakter tego 100%-ego Carmenere. Intensywnie czerwono-purpurowe wino z aromatami świeżych, czarnych owoców wiśni, czarnego pieprzu i czekolady.

0 Ocena (s)
34,88 zł

Mocno owocowy, 100%-owy Merlot to rubinowoczerwone wino z aromatami fig, jeżyn, suszonych śliwek i wanilii. W Ustach jest gładkie o doskonałej strukturze i aksamitnym smaku z nutami kandyzowanych owoców, karmelu i czekolady. Ma wyrafinowany i elegancki finisz. 40% wina dojrzewało przez 6 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu.

0 Ocena (s)
34,88 zł

Sauvignon Blanc Reserva to wino powstałe ze zbieranych wczesnym rankiem, staranie selekcjonowanych owoców. Charakteryzuje się jasnosłomkową barwą i intensywnymi aromatami ananasa, brzoskwini i owoców cytrusowych.

0 Ocena (s)
34,88 zł

Bukiet tego intensywnie rubinowego wina stanowi doskonałe połączenie aromatów świeżych czerwonych owoców i delikatnych, ciepłych nut czekolady. Syrah to soczyste wino o doskonałej strukturze z gładkimi taninami i nutami czereśni, truskawek i wanilii oraz świeżym i długimi finiszu.

0 Ocena (s)
34,88 zł

Chilijskie czerwone wino wytrawne ze szczepu carmenere z apelacji Valle de Limari o barwie ciemnej wiśni. W zapachu owocowe, czarna porzeczka, wyczuwalny alkohol i słodycz, również beczka. W smaku nadal słodkie i alkoholowe i czarno porzeczkowe, dosyć zrównoważone i z goryczką na końcu.

0 Ocena (s)
64,96 zł

Białe chilijskie wino ze szczepu chardonnay wyprodukowane w apelacji Valle de Limari. Dojrzewało przez 9 miesięcy w beczkach. Wino koloru bladozłotego i aromatach dojrzałych jabłek, białych kwiatów oraz cytrusów wzbogaconych o nuty maślane, miodu, orzechów laskowych i przypraw.

0 Ocena (s)
64,96 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!