Mołdawia

Mołdawia  Jest 26 produktów.

na stronę

Wino białe, wytrawne. Wytwarzane ze starannie wybranych winogron odmiany Sauvignon Blanc, dojrzewające w dębowych beczkach. Barwa jasna, słomkowa z zielonymi refleksami. Wino bardzo aromatyczne z nutami grejpfruta i pieprzu. W smaku harmonijne, rześkie, z długim finiszem. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi, sushii i ostrymi serami. Serwować w...

0 Ocena (s)
23,90 zł

Lekkie, przyjemne wino o jasno-słomkowej szacie. Szeroki wachlarz aromatów – pigwy, gruszki, ananasa i mango. W smaku przyjemne, owocowe, łagodne z charakterystycznym dla odmiany posmakiem. Serwować w temperaturze 10-12 C. Polecane do ryb, owoców morza, zup kremowych, potraw z duszonych białych mięs, jarzynowych sałatek, gotowanych i pieczonych szparagów,...

0 Ocena (s)
19,90 zł

Lekkie, przyjemne wino o jasno-słomkowej szacie. Szeroki wachlarz aromatów – pigwy, gruszki, ananasa, mango i innych owoców tropikalnych. W smaku przyjemne, owocowe, łagodne z charakterystycznym dla odmiany posmakiem. Serwować w temperaturze 10-12 C.

0 Ocena (s)
19,90 zł

Wino czerwone, wytrawne. Wytwarzane ze starannie wybranych winogron odmiany Merlot, dojrzewające w dębowych beczkach. Barwa ciemno rubinowa. Intensywne aromaty jagód, śliwek i malin. W smaku soczyste, złożone, z nutami ziół i oliwy. Wino doskonale wyważone, z miękkimi taninami wspierającymi długie zakończenie.

0 Ocena (s)
23,90 zł

Wino odznacza się pięknym, czerwonym kolorem, przyjemnym aromatem z nutami śliwy i wiśni oraz miękkim, owocowym smakiem. Wino łagodne, soczyste o stosunkowo niewielkiej zawartość garbników, z niską kwasowością. Serwować w temperaturze 18-20 C. Polecane do duszonych potraw z drobiu i wieprzowiny, do ryżowych i makaronowych sałatek, do pikantnych sosów i...

0 Ocena (s)
19,90 zł

Wino mołdawskie, czerwone, półsłodkie, wytwarzane z winogron szczepu Pinot Noir. Posiada delikatną rubinową barwę oraz charakterystyczne dla odmiany aromaty czereśni, malin i śliwy. Serwować w temperaturze 16-18 C. Polecane do picia jako aperitif, a także do orzechów, ciast, owoców i lekkich deserów.

0 Ocena (s)
19,90 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron z regionów południowej Mołdawii, o głębokim rubinowym kolorze oraz pięknej intensywnej barwie, charakteryzuje się świeżym wyrazistym aromatem owoców poziomki i harmonijnym słodkim smakiem.

0 Ocena (s)
17,90 zł

Wykonane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Chardonnay. Kolor od jasno słomkowego do słomkowego. Posiada delikatny aromat owoców tropikalnych, harmonijny smak z lekką migdałową goryczką.

0 Ocena (s)
19,90 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet - Sauvignon. Kolor od czerwonego do ciemnoczerwonego. Smak pełny, harmonijny, z przyjemną cierpką nutą.

0 Ocena (s)
19,90 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet - Sauvignon. Kolor od czerwonego do ciemnoczerwonego. Posiada pełny, harmonijny smak, z nutą czarnej porzeczki. 

0 Ocena (s)
17,90 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Sauvignon. Kolor od jasno słomkowego do złotego. Posiada harmonijny, słodki smak, z lekką cierpką nutą.

0 Ocena (s)
17,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!