Mołdawia

Mołdawia  Jest 26 produktów.

na stronę

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron z regionów południowej Mołdawii, o głębokim rubinowym kolorze oraz pięknej intensywnej barwie, charakteryzuje się świeżym wyrazistym aromatem owoców poziomki i harmonijnym słodkim smakiem.

0 Ocena (s)
14,55 zł

Wykonane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Chardonnay. Kolor od jasno słomkowego do słomkowego. Posiada delikatny aromat owoców tropikalnych, harmonijny smak z lekką migdałową goryczką.

0 Ocena (s)
16,18 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet - Sauvignon. Kolor od czerwonego do ciemnoczerwonego. Smak pełny, harmonijny, z przyjemną cierpką nutą.

0 Ocena (s)
16,18 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet - Sauvignon. Kolor od czerwonego do ciemnoczerwonego. Posiada pełny, harmonijny smak, z nutą czarnej porzeczki. 

0 Ocena (s)
14,55 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Sauvignon. Kolor od jasno słomkowego do złotego. Posiada harmonijny, słodki smak, z lekką cierpką nutą.

0 Ocena (s)
14,55 zł

Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Pinot Noir. Kolor od czerwonego do ciemnoczerwonego. Posiada pełny, harmonijny smak, oraz łagodny owocowy aromat.

0 Ocena (s)
15,37 zł

Wino białe półsłodkie Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Sauvignon. Kolor od jasno słomkowego do złotego. Posiada harmonijny, słodki smak, z nutą czarnej porzeczki.

0 Ocena (s)
15,37 zł

Przyrządzone z wyselekcjonowanych winogron francuskiego szczepu Pinot Noir, dojrzewających w winnicach KVINT. Ręczne zbiory , wraz z zastosowaniem specjalnej technologii fermentacji w dębowych beczkach - wszystko to pozwoliło stworzyć lekkie i romantyczne wino "Pinot Noir".Aromat wina zdominowany został przez owoce jagody, posiada przyjemną cierpkość.

0 Ocena (s)
20,24 zł

Przyrządzone według oryginalnej metody z wyselekcjonowanych odmian winogron Sauvignon Blanc dojrzewających w winnicach KVINT w regionie Naddniestrza. Jest jednym z najlepszych białych win stołowych. Ma wyrazisty smak z nutami czarnej porzeczki i owoców marakui, uzupełnione nutami dojrzałego agrestu i z przyjemną nutą papryki. Temperatura przechowywania od...

0 Ocena (s)
20,24 zł
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!