Irlandzka

Irlandzka  Jest 14 produktów.

na stronę

Bushmills 10YO to potrójnie destylowana ze 100% jęczmienia słodowego whiskey typu single malt, dojrzewa w beczkach po Burbonie amerykańskim oraz Sherry Oloroso, przez co najmniej 10 lat.

0 Ocena (s)
104,88 zł

Bushmills 16YO charakteryzuje się unikalnym procesem dojrzewania w trzech różnych rodzajach beczek, co nadaje szesnastoletniej whiskey rubinowy kolor oraz niezwykle bogaty, a zarazem bardzo łagodny smak.

0 Ocena (s)
234,96 zł

To najstarsze, z podstawowej kolekcji, wydanie whiskey Bushmills. Destylarnia zlokalizowana jest przy północnym wybrzeżu Irlandii i jest najstarszą gorzelnią na Zielonej Wyspie. Jak większość irlandzkich whiskey, Bushmills 21 letnia jest trzykrotnie destylowana.

0 Ocena (s)
486,99 zł

Connemara to jedyna irlandzka whiskey wytwarzana z użyciem torfowego dymu. Jest skomplikowana, ale świetnie wyważona. Jedwabiście miodowa na początku, ewoluuje w kieruku torfowej pełni. Finisz dopełniony błyskami wanilii, dębu, złocistego miodu.

0 Ocena (s)
113,01 zł

Connemara 12YO Peated wytwarzana jest w Cooley, jednej z dwóch destylarni należących do Kilbeggan Distilling Company. Jest to whiskey torfowa, podwójnie destylowana. Aromat: przyjemnie słodki, z dymnym akcentem i nutami roślinnymi. Smak: słodycz, czarny pieprz, delikatne cytrusy oraz dym torfowy. Finisz: długi z delikatnym dymnym posmakiem.

0 Ocena (s)
243,09 zł

Destylaty wykorzystane do produkcji Connemara 22YO Peated leżakowały w beczkach po bourbonie pierwszego napełnienia. Whisky butelkowana z mocą 46% i bez filtracji na zimno.

0 Ocena (s)
552,85 zł

Connemara Distillers Edition to whisky torfowa, która dedykowana jest na francuski rynek. Dojrzewa w niewielkich beczkach, po sherry z regionu Jerez przez okres 4 lat. Cały proces produkcji, wybór beczek oraz zatwierdzenie destylatów dokonuje osobiście Master Distillera.

0 Ocena (s)
178,05 zł

Redbreast 12YO to irlandzka single pot still whiskey, która swój wyjątkowy smak uzyskuje dzięki destylatom rodzącym się w beczkach po sherry oloroso. Nadaje jej to niepowtarzalny aromat świątecznego ciasta pełnego bakalii i przypraw korzennych. To whiskey o pełnych i wielowątkowych nutach pikantnych, kremowych, owocowych i sherry, które harmonijnie łączą...

0 Ocena (s)
178,05 zł

Redbreast 21YO to najstarsze i najbardziej intensywne wcielenie tej irlandzkiej whiskey. 21-tetni czas leżakowania wprowadza głębszy smak i aromat, tworząc niezwykle wyrafinowany trunek. Smak charakteryzuje łagodna wanilia, palona dębina i orzechowy posmak sherry.

0 Ocena (s)
568,29 zł

Jest jednym z ciekawszych dostępnych na rynku potrójnie destylowanych irlandzkich single maltów. Został skomponowany z destylatów, które dojrzewały w beczkach po bourbonie i beczkach po Sherry Oloroso.

0 Ocena (s)
161,79 zł

Irlandzki single malt dojrzewany minimum 10 lat w beczce po bourbonie. W aromacie znajdujemy zielone jabłka, owoce pestkowe, nugat i odrobinę wanilii, w smaku natomiast jest mniej owocowa, bardziej słodowa z silnym akcentem toffi. Długi, lekko pikantny finisz z nutką mlecznej czekolady.

0 Ocena (s)
153,66 zł

Znakomita irlandzka whiskey dojrzewana najpierw przez 12 lat w beczkach po bourbonie, a następnie finiszowana ok 4 miesiące w beczkach po winie wzmacnianym Porto. Bukiet pełen jagód, polnych kwiatów z dobrze wyczuwalną słodyczą miodu. W smaku marcepan, suszone owoce i cytrusy. Długi, słodko – pikantny finisz.

0 Ocena (s)
186,18 zł
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!