Japońska  Jest 10 produktów.

Whisky Akashi jest produkowana w Eigashima Shuzo, pierwszej japońskiej destylarni, która uzyskała licencję na wytwarzanie whisky w 1919 roku. Akashi Red jest zrobiona z użyciem wody o doskonałej jakości. Zapewnia to jej aksamitną delikatność i pełnię aromatów. Wytwarzana jest z destylatów jęczmiennych z dodatkiem alkoholu pochodzącego z melasy trzciny...

0 Ocena (s)
153,66 zł

Akashi Blended Whisky to kompozycja mieszana z whisky słodowych i zbożowych z destylarni Eigashima Shuzō. Na rodzimym rynku japońskim produkowana jest z destylatów jęczmiennych i alkoholu z melasy, co wzbudziło pewne kontrowersje, ponieważ taki trunek prawnie nie powinien być określany mianem whisky (w Europie). Akashi Blended Whisky dojrzewa w beczkach z...

0 Ocena (s)
137,40 zł

All Malt to unikalna kompozycja whisky z Miyagikyo i Yoichi. Jej wyjątkowość polega na wykorzystaniu destylacji słodu jęczmiennego w aparacie Coffey’a, który zwykle jest używany dla whisky Grain. Dzięki tej innowacji otrzymujemy niepowtarzalny, pełen smaku trunek. Barwa starego złota.

0 Ocena (s)
142,28 zł

Nikka Whisky Blended to delikatna whisky w typowym, japońskim stylu. Gładka i intensywnie owocowa, uniwersalna i bardzo przystępna. Dostępna wyłącznie w Europie!

0 Ocena (s)
142,28 zł

Głównym walorem tej Whisky typu blended jest kompozycja miękkich i łagodnych destylatów z Miyagiko z bogatymi i ciężkimi, męskimi nutami Yoichi. Została stworzona z kilkudziesięciu różnych whisky, także tych wyprodukowanych na bazie kukurydzy.

0 Ocena (s)
161,79 zł

Głównym walorem tej Whisk jest kompozycja miękkich, łagodnych Single Maltów z Miyagikyo z bogatymi i ciężkimi, męskimi nutami Yoichi. Nikka from the Barrel dojrzewa w beczkach po Bourbonie i jest idealnym przykładem stylu dobrze wyważonych, japońskich Whisky

0 Ocena (s)
243,09 zł

Stworzona po raz pierwszy w 2014 roku jest kompozycją whisky z destylarni Yoichi i Miyagikyo leżakowanych średnio około 10 lat w różnych typach beczek. Wysoka zawartość destylatów z Miyagikyo w blendzie, nadaje świeżego i owocowego charakteru, a dojrzałe aromaty, trunek zawdzięcza użyciu beczek po sherry.

0 Ocena (s)
226,83 zł

To nowa, limitowana edycja powstałej w 1962 roku, znanej whisky Super Nikka. Aromat to przeważające nuty przypraw i aromatycznych roślin. W Ustach tak jak byśmy mieli dwie odrębne ścieżki smakowe. Jest gładka i miodowa z akcentem akacji i maliny. Z drugiej strony posiada bardzo długi, delikatny finisz, obfitujący w akcenty kwiatowe, z przewagą róży i peonii.

0 Ocena (s)
210,57 zł

Dwunastoletnia whisky Togouchi produkowana w destylarni Chugoku Jozo, znajdującej się w górach w niedalekiej odległości od miasta Hiroshima. Powstała z mieszkanki destylatów słodowych i zbożowych, pochodzących ze Szkocji oraz Kanady. Starzona 12 lat w dębowych beczkach.

0 Ocena (s)
365,04 zł

Unikalna whisky, składająca się z destylatów stworzonych w Szkocji oraz Kanadzie, poddana maturacji przez 8 lat już na terenie Japonii. Producent, firma Chugoku Jozo, używa podziemnego tunelu kolejowego do przechowywania beczek, dzięki czemu zapewnia najlepsze z możliwych warunki do leżakowania whisky.

0 Ocena (s)
186,18 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!