Rum  Jest 54 produktów.

na stronę

Najwyższej jakości destylacja, wybór najlepszych beczek białego dębu amerykańskiego oraz cały proces produkcji przebiegający w odpowiednim, tropikalnym klimacie pozwala na otrzymanie tego doskonałego trunku.

0 Ocena (s)
153,66 zł

Jedna z trzech wersji XV Finish Collection, która leżakowała w beczkach po Napoleonie. Smak: suszone owoce, kawa.

0 Ocena (s)
324,39 zł

Obowiązkowy dla miłośników cygar. Bogaty blend znakomitych rumów, dojrzewających co najmniej 7 lat w małych starannie dobranych dębowych beczkach. Smak - wyjątkowy i bardzo dobrze zbalansowany. To medium-bodied, well rounded rum, klasyfikowany jako Reserva Superior, wyczuwalne nuty karmelu, mleka kokosowego i herbaty. Finisz długi z ciekawą nutą przypraw...

0 Ocena (s)
113,01 zł

Angostura 1824 to mieszanka najlepszych dojrzałych rumów, wybierana ręcznie przez Master Blender ze specjalnych beczek. Destylaty starzone są w zwęglonych beczkach z bordowego dębu amerykańskiego przez co najmniej dwanaście lat, a następnie ręcznie mieszane i ponownie konfekcjonowane. Po optymalnym dojrzewaniu rumu jest filtrowany i ręcznie butelkowany.

0 Ocena (s)
210,57 zł

Angostura 1919 to specjalnie zmiksowany, wielokrotnie nagradzany rum, który celebruje bardzo szczególną datę rozwoju branży rumowej w Trynidadzie i Tobago, a także na Karaibach. Po pożarze w 1932 roku, który zniszczył rządowy przemysł rumowy, główny blender Fernandesa Distillera, J.B. Fernandesa, kupił zwęglone beczki, by odkryć, że zostały napełnione w...

0 Ocena (s)
113,01 zł

Angostura Caribbean 5YO Gold Rum to mieszanka rumów leżakujących w dębowych beczkach po burbonie przez co najmniej pięć lat, nabywa w tym czasie głębokiego charakteru, świetliście złotego koloru bursztynu z pomarańczowymi refleksami, mocnego aromatycznego zapachu kokosa, karmelu i cytryny z odrobiną wanilii.

0 Ocena (s)
80,49 zł

Rum ANGOSTURA 7 YO DARK dojrzewa przez co najmniej 7 lat w dębowych beczkach w samym sercu wyspy Trynidad na Morzu Karaibskie, słynącej z pięknych i rzadkich motyli – stąd motyw motyla pojawiający się na etykiecie tego wyjątkowego rumu.

0 Ocena (s)
88,62 zł

Angostura Caribbean Reserva White to luksusowy produkt o wytrawnym smaku z głębokim i bogatym aromatem wanilii o gładkim zakończeniu. Ten ciepły, kolorowy, kremowy, delikatny rum starzony leżakowaniem w dębowych beczkach przez minimum trzy lata, idealnie nadaje się do mieszania z owocami sezonowymi.

0 Ocena (s)
72,36 zł

Bacardi 8 Anos to rum premium o karaibskiej duszy, który dojrzewa co najmniej 8 lat. Podczas leżakowania nabiera pełni aromatu i gładkości. Znawcy sugerują delektowanie się jego smakiem w sposób klasyczny, czysty, na kostkach lodu lub też w kieliszkach do koniaku. Pozwala to odczuć harmonię pomiędzy aromatem tropikalnych owoców i jego lekką słodyczą.

0 Ocena (s)
101,63 zł

Bacardi jest rodzinną firmą branży spirytusowej, znaną jako producent rumu.. Firma sprzedaje ponad 200 milionów butelek rocznie w niemal 100 krajach. Produkty marki Bacardi były nagradzane wiele razy przez prestiżowe organizacje.

0 Ocena (s)
50,41 zł

To bezsprzecznie jeden z najbardziej rozpoznawalnych rumów, produkowanych przez słynną rodzinę Bacardi. Wersja Gold wyróżnia się słonecznie bursztynowym kolorem. Smak jest soczysty i miękki, można wyczuć aromatyczne nuty wanilii, orzecha włoskiego, wyśmienitych przypraw oraz najlepszych owoców tropikalnych. Głębi dodaje wyrafinowany posmak dębu, w...

0 Ocena (s)
50,41 zł

Bacardi jest rodzinną firmą branży spirytusowej, znaną jako producent rumu.. Firma sprzedaje ponad 200 milionów butelek rocznie w niemal 100 krajach. Produkty marki Bacardi były nagradzane wiele razy przez prestiżowe organizacje.

0 Ocena (s)
50,41 zł
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!