Regionalna  Jest 81 produktów.

na stronę

Destylat o charakterystycznym aromacie i posmaku owoców aronii. Zalecamy degustować i spożywać w ograniczonych ilościach, ponieważ może obniżać ciśnienie. Najlepiej wczuwać się w ten smak w postaci czystej, jak również w drinkach i z herbatką. Najlepiej podawać schłodzone w temperaturze 12 - 18°C.

0 Ocena (s)
81,22 zł

Proces wytwarzania oparty jest o tradycyjną polską technologię produkcji wódki z bardzo długim okresem leżakowania wyrobu, podnoszącym walory smakowe. Wódka wyróżnia się łagodnym smakiem i charakterystycznym zbożowym aromatem. Produkowana jest w małych partiach, a rozlew odbywa się wyłącznie sposobem ręcznym.

0 Ocena (s)
85,37 zł

Limitowana edycja Ancient Technology Bimber Vodka o podwyższonej mocy alkoholu do 50%. Specjalnie przygotowany nastaw w celu przybliżenia smaku tradycyjnej polskiej wódki. Produkowana 1 – 2 razy w roku w bardzo krótkich seriach w ograniczonych ilościach.Każda butelka danej partii oznaczona jest indywidualnym numerem tworzącprodukt wyjątkowy.

0 Ocena (s)
138,13 zł

To wódka czysta produkowana z najwyższej jakości wyselekcjonowanego spirytusu zbożowego neutralnego. Proces wytwarzania oparty o tradycyjną polską technologię produkcji wódki z bardzo długim okresem leżakowania wyrobu podnoszącym walory smakowe.

0 Ocena (s)
96,75 zł

To wódka wyjątkowa, o charakterystycznym gładkim i delikatnym smaku z nutą aksamitnego aromatu drewna.Tajemnicą jej unikalnej jakości jest stosowanie długiego okresu leżakowania oraz tradycyjnych procesów starzenia destylatów w dębowych beczkach.

0 Ocena (s)
134,15 zł

To wódka z miodową słodyczą oraz nutami drewna i wanilii. Swój smak zawdzięcza długiemu okresowi leżakowania oraz odpowiedniej kompozycji wódki Produkowanej na bazie destylatów starzonych w dębowych beczkach oraz naturalnego miodu lipowego.

0 Ocena (s)
126,02 zł

Destylat produkowany z  ekologicznych łąckich jabłek. Wspaniały smak i aromat owoców zawarty w tym trunku daje się wyczuć w każdej kropli. Najlepiej spożywać w postaci czystej. Najlepiej podawać schłodzone w temperaturze 12 - 18°C.

0 Ocena (s)
81,22 zł

Bimber to unikalny trunek uzyskany z połączenia destylatu zbożowego, destylatu jabłkowego oraz wielokrotnie destylowanego alkoholu, gotowy blend jest leżakowany w odpowiednich warunkach. Trunek jest łagodny w smaku i zapachu.

0 Ocena (s)
56,83 zł

Mieszkańcy Nieszawy od wieków zajmują się produkcją bimbru. Księżycówka z Kujaw znajduje się na liście Ministerstwa Rolnictwa jako produkt tradycyjny woj. kujawsko-pomorskiego. Receptura naszej Księżycówki jest mocno inspirowana produktem regionalnym. Dominującym składnikiem tego trunku jest destylat gruszkowy. Całość jest leżakowana do czasu aż trunek...

0 Ocena (s)
56,83 zł

Wódka rzemieślnicza produkowana jest w małych partiach i rzemieślniczym sposobem, trunek ten jest doskonałym połączeniem destylatu z wysokiej jakości alkoholem. W zapachu i smaku delikatnie wyczuwalna śliwka.

0 Ocena (s)
54,39 zł

Polska wódka gatunkowa smakowa w eleganckim opakowaniu. Wódka z Czarnego Bzu wyprodukowana jest na bazie spirytusu zbożowego i czarnego bzu, uszlachetniona dodatkami owocowymi, korzennymi i ziołowymi.

0 Ocena (s)
60,98 zł
Pokazuje 1 - 12 z 81 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!