Smakowa  Jest 25 produktów.

na stronę

Odświeżona Soplica Staropolska, czerpiąc ze 125-letniego dziedzictwa marki i oryginalnych, staropolskich przepisów na nalewki datowanych nawet na XVII wiek, pojawia się na rynku aż w czterech nowych wariantach, jako Soplica Staropolska Dereniowa, Głogowa, Jeżynowa i Oryginalna, o unikatowej kompozycji pięciu maceratów.

0 Ocena (s)
64,90 zł

Jedna z najbardziej oryginalnych wódek smakowych dostępnych w Polsce produkowana zgodnie z tradycjami polskiego gorzelnictwa .

0 Ocena (s)
37,00 zł

To połączenie znanej i popularnej w Polsce idei serwowania herbaty z rumem - z unikalną recepturą i gwarancją jakości od producenta. Kompozycja smaków alkoholu, czarnej herbaty, suszonych skórek pomarańczy z rumem Jamajka ma od lat rzeszę wiernych amatorów. Doskonała przez cały rok.

0 Ocena (s)
25,50 zł

Ciroc to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku kokosa. Tak, ta wódka zrobiona jest z winogron i jest zupełnie inna niż wszystkie, które znasz. Ma wszelkie cechy, aby zostać ulubioną marką dla osób ceniących...

0 Ocena (s)
141,90 zł

Składniki takie jak naturalny gatunkowy miód spadziowy pochodzący z górskich terenów południowej Polski, wysokiej jakości polski spirytus, subtelny aromat wanilii oraz krystalicznie czysta górska woda poddawane są starannej selekcji. Produkt naturalny charakteryzujący się osadem z miodu.

0 Ocena (s)
65,00 zł

Ekskluzywna wódka CARPATIA VINTAGE 1996 CARPATIA powstała z najlepszej jakości ziaren żyta, które po odpowiednim przygotowaniu zostały poddane procesowi fermentacj i destylacji, a następnie otrzymany destylat kilkanaście lat leżakował w dębowych beczkach. Dzięki długiemu procesowi leżakowania zawarte w drewnie garbniki nadały CARPATII idealny bursztynowy...

0 Ocena (s)
699,00 zł

Wódka Pravda wytwarzana jest tylko w jednej gorzelni, na podstawie receptury sprzed ponad 200 lat. Do jej produkcji używa się luksusowego, żytniego spirytusu oraz krystalicznie czystej wody źródlanej. Dzięki nowoczesnym metodom filtracji przez aktywny węgiel drzewny z polskich brzóz, trunek uzyskuje niepowtarzalny błysk.

0 Ocena (s)
105,00 zł

Ciroc Pineapple to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku ananasa. Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc.

0 Ocena (s)
141,90 zł

Ciroc to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku czerwonych owoców. Ciroc Red Berry to delikatna wódka w której przejawiają się aromaty malin, truskawek oraz innych czerwonych owoców.

0 Ocena (s)
141,90 zł

Ciroc Peach to połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka o smaku brzoskwiniowym. Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc.

0 Ocena (s)
141,90 zł

Smaki: cytrynowa, żurawinowa, pigwowa, malinowa, piernikowa i chrzanowa. Do ich produkcji używany jest wysokiej jakości spirytus zbożowy oraz maceraty owocowe, zioła i przyprawy korzenne, czyli naturalne składniki smakowe.

0 Ocena (s)
28,90 zł

Wyjątkowa edycja Smirnoff Gold powstała z okazji 150 rocznicy założenia przez Piotra Arseneevicha destylarni w Moskwie. Połączenie jakościowej wódki Smirnoff z płatkami z 23 karatowego złota (2.68mg/L) oraz naturalnymi aromatami nadającymi smak cynamonu tworzy unikalny, luksusowy trunek. Płatki złota są zawieszone  w płynie  i nie opadają na dno.

0 Ocena (s)
65,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!