Grappa   Jest 14 produktów.

na stronę

Grappa ta jest kompozycją winogron szczepów Schiava Gentile, Pinot Noir, Gewürztraminer, Pinot Blanche, Chardonnay i innych pochodzących z tyrolskich winnic.

0 Ocena (s)
119,90 zł

To słomkowo-żółta grappa jest kompozycją gron szczepów Schiava gentile, Pinot Noir, Chardonnay i in. rosnących w słonecznych winnicach Południowego Tyrolu. Wytwarzana według najstarszych technologii destylacyjnych. Rafinowana i leżakowana w dębowych beczkach. Wyróżnia się świeżymi, czystymi aromatami z delikatnym posmakiem wanilii. Serwować w temperaturze...

0 Ocena (s)
119,00 zł

Włoska grappa posiadająca niepowtarzalny bukiet zapachowy o delikatnym, eleganckim aromacie. Wyjątkowy zapach prowadzi do doskonale zrównoważonego smaku. Słodycz idealnie łączy się z lekko oschłym, wytrawnym posmakiem. Trunek posiada krystalicznie czystą barwę. Zawartość alkoholu wynosi 40%. Grappa produkowana jest w posiadłości Serego Alighieri położonej...

0 Ocena (s)
195,00 zł

Grapa tworzona przez Comboniego, renomowanego naukowca w Oenology School of Conegliano. Na koniec destylacji jest zamrażana w temperaturze -10 st a pozostałe później cząstki są filtrowane. Na koniec tego etapu jest klarowana w stalowych beczkach przez 6 miesięcy aby uzyskać lepsze połączenie aromatów.

0 Ocena (s)
99,90 zł

Słowo tajon pochodzi z dialektu używanego we włoskim regionie Veneto (Wenecja Euganejska) i wskazuje na lokalne pochodzenie produktu. Trunek sporządzany jest według specjalnej receptury łączącej wyselekcjonowane, starzone grappy i brandy.

0 Ocena (s)
249,00 zł

Destylat z przefermentowanego winnego moszczu z białych i czerwonych winogron z 1995 roku leżakujący 2 lata w dębowych beczkach. Kolor bursztynowy z krystalicznymi złotymi przebłyskami. Bukiet aromatów przypraw i owoców. W Ustach krągła, ciepła i wytrawna, z długim aromatycznym finiszem. Podawać w temperaturze pokojowej.

0 Ocena (s)
269,00 zł

Grappa di Barolo Reserva to destylat z wytłoczyn czerwonych gron Nebbiolo, starzony przez co najmniej 18 miesięcy w beczkach ze slawońskiego dębu. Grappa w kolorze bursztynowym, o wyróżniających się, ciekawych aromatach intensywnej wanilii, z nutami czerwonych, mocno dojrzałych owoców. Łagodna i aksamitna słodycz. Serwować bez dodatków, w szerokich...

0 Ocena (s)
169,00 zł

Destylat z wytłoczyn winogron używanych do wytwarzania wina Brunello wyprodukowany w 1980 roku. Kolor czysty i krystaliczny. Nos pełny i zdecydowany, z odrobiną nut owocowych. Usta wytrawne, intensywne, charakterystyczne dla szczepu Sangiovese. Grappę należy podawać lekko schłodzoną lub w temperaturze pokojowej.

0 Ocena (s)
210,00 zł

Grappa Brunello to destylat z wytłoczyn winogron używanych do wytworzenia wina Brunello. Grappa starzona jest przez co najmniej 18 miesięcy w beczkach ze slawońskiego dębu. Bursztynowy kolor ze złotawymi przebłyskami. Aromat intensywny, winny. W smaku jest delikatna, uwalnia nuty drewna oraz akcenty korzenne. Najlepiej serwować bez dodatków, w...

0 Ocena (s)
235,00 zł

Distillato d’Uva to szlachetny destylat z przefermentowanego winnego moszczu. Piękny krystaliczny kolor i delikatny kwiatowy aromat. Jest elegancki, delikatny i świeży w smaku, przywołuje na myśl smak winogron, z których został zrobiony. Serwować bez dodatków, w temperaturze nieprzekraczającej 18°C.

0 Ocena (s)
169,00 zł

Najwyższa jakość jednoszczepowej grappy ze szczepu Gewürztraminer starzonej 18 miesięcy w beczkach. Urzekający aromat liczi i róży. Bardzo bogaty, harmonijny smak. Zwycięzca wielu konkursów w kategorii Grappa. Zapakowana w elegancką, drewnianą skrzynkę.

0 Ocena (s)
499,00 zł

Grappa di Moscato to destylat z wytłoczyn winogron szczepu Moscato, starzony przez co najmniej 18 miesięcy w beczkach ze slawońskiego dębu. Bursztynowy kolor ze złotawymi przebłyskami. Intensywny aromat przywołuje na myśl winogrona Moscato, z których grappa została zrobiona.

0 Ocena (s)
149,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów


Telefon:   

(+48) 697 016 331   

(+48) 661 260 264

Strona jest katalogiem produktów a zakup możliwy jest bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.
Zapraszamy!